Sot Tirana eshtë gdhirë nën petkun e bardhë, por a e dini se çfarë do të ndodhë në fundjavë?
Aktualitet /Moti
2 muaj nga Administrator

Sonte edhe Tirana u mbulua nga bora, por a e dini se çfarë do të ndodhë në fundjavë?

Siç nuk kishte ndodhur prej shumë vitesh bora këto ditë ka mbuluar Sarandën. Himarën dhe gjithë bregdetin jugor. Madje mbrëmjen e sotme, dëbora zbardhi edhe Tiranën.

Sipas sipnotikanëve reshjet e dëborës do të vijojnë edhe gjatë natës, por duke filluar që nga e premtja do të riaktivizohen masa të paqëndrueshme atlantike të cilat do të sjellin reshje shiu në ultësirën përendimore.

Për sa i përket zonave malore, fundjava do të sjellë reshjet e borës, por më e mira e gjithë kësaj është se duke filluar që nga e premtja do të rriten temperaturat deri në 13 gradë në bregdet.

Aktualitet
1 dite
Vdiq në ditën e lindjes së tij, përcillet me muzikë shqiptari 16-vjeçar që vdiq në Itali
5 ore
“Po më shkatërrohen të dyja veshkat, më ndihmoni”, Klodiani nga Tirana ka nevojë për ne
18 ore
Hetimet zbulojnë historinë tronditëse: Tutori urdhëronte motrën dhe të dashurën të prostituoheshin. Emri
Detaje shqetësuese kanë dalë në dritë nga hetimi që një ditë më parë ka bërë që të përfundojnë në telashe 11 persona (mes tyre një oficer të burgut të Frosinone-s në Itali), të akuzuar se n&
18 ore
Policia e Tiranës jep alarmin: Kujdes nga këto vajza në internet!
“Burrat shqiptarë shantazhohen për videot intime nga femrat e huaja në Skype”. Ky është shqetësimi që ngre policia e Tiranës. “Raste të çuditshme por reale që ndonjëherë mund të mendohen të papreceptueshm