“Ngujohuni” këtë të premte, është dita më terse e vitit, ja pse...
Argëtim /Kuriozitete
1 jave nga Administrator
Nëse 13-të janari qëllon ditë e premte, atëherë ajo ditë llogaritet si ditë tersi. Kështu llogaritet kjo ditë në supersticionet e Perëndimit.
Evropianët thuhet se e kanë marrë shumë seriozisht këtë ditë dhe janë duke tentuar të shmangin daljet në të premten “baksuze”.
Britanikët kanë planifikuar që të premten mos të dalin në punë, të shikojnë filma dhe të jenë të mbyllur në këtë ditë.
Kjo për arsye që të shmangin çdo aksident të mundshëm jashtë.


Argëtim
2 dite
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
1 dite
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
5 ore
"Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
-Defne i permend Sonerit gruan dhe femijen  e humbur ai fillon te bertasi. -Kahraman ka shume probleme Jakupi e mbeshtet ate me shume se te gjithe, me ne fund marredheniet midis dy vellezerve jane mire. -Selim mundohet ne te gjitha menyrat te beje paqe me Melekun. -Sadete i kerkon Jakupit te
1 dite
“Sarasvatiçandra”, Kumud pranon të shkojë në Mumbai, por… ja çfarë do ndodhë nesër
Deni i kërkon falje Kusumit. Kusum shkon tek Kumud dhe i thotë asaj të shkojë me Sarasin në Mumbai. Kumud i thotë se nuk mund të largohet nga shtëpia pasi sa herë që ajo largohet ndodhin probleme, kështu që ajo vendos t’i ndryshoj&eum
Më te lexuarat
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
Ka vetëm disa orë jetë, mesazhi i fundit i saj për të fejuarin të këput shpirtin
“Sarasvatiçandra”, Kumud pranon të shkojë në Mumbai, por… ja çfarë do ndodhë nesër
“Sarasvatiçandra”, Kumud mërzitet me veprimin e Sarasit, zbuloni se çfarë bën ai nesër…
1 dite
Tronditëse në Tiranë/ Çon motrën në urgjencë, ajo që i tha mjeku e shokon (VIDEO)
Ka çuar motrën në urgjencë pasi kishte dhimbje në kraharor, por i ka ikur truri nga përgjigja e doktorit. Rasti ka ndodhur sot në urgjencën tek Ish Ekspozita, ku djali i irrituar me neglizhencën e mjekut, i ka kërkuar atij llogari. Siç d
2 dite
I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
Skenaristja e Big Brother Alessia ishte e ftuar sot ne programin Pasdite ne Top Channel dhe ka zbuluar detaje ne lidhje me kete projekt. E pyetur nese ne kete edicion te Big Brother do te kete apo jo seks, Alessia tha: Kush ta ka thene ty kete? Ketu u pergjigj Jonida Shehu, moderatorja e emisionit