Interi s’e ka në plan, për Manajn interesohen 3 skuadra të...
Sport /Kombetarja
1 jave nga Administrator

Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe Interit, Rei Manaj, gjatë merkatos së këtij muaji do të transferohet në një ekip të ri. 

Pasi përfundoi para planifikimit huazimi që bëri në verë te Peskara, ai tashmë do të rikthehet te zikaltërit në pritje të ekipit të ri ku klubi i Milanos do ta huazojë për pjesën e mbetur të sezonit.

 

Sipas raportimit të mediave italiane pranë Interit, janë tre skuadra të Serisë B që kanë shfaqur interes për shërbimet e sulmuesit 19-vjeçar kuqezi.

 

Peruxhia, Bari dhe Benevento duan ta kenë pjesë të tyre futbollistin shqiptar dhe mbetet për t’u parë nëse deri në fund të janarit do arrijnë të gjejnë marrëveshjen me vetë Manajn dhe klubin zikaltër.

 

Ndërkohë nga jashtë Italisë vazhdon të jetë i vlefshëm interesimi i spanjollëve të Las Palmasit.

Sport
1 dite
Kievo kërkon rikthimin e Ekubanit, ja ç'i ofron Partizanit
2 dite
Juventusi ua ofron Elvis Kabashin, ja përgjigja e klubeve italiane
1 dite
Alban Bushi e nis me këmbë të mbarë, shorti i favorizon!
Edhe pse në FSHF mundohen të shmangin euforinë dhe të ulin sa më shumë pretendimet për sezonin e ri, përfaqësuesja shqiptare U­-21 do të ketë mundësi më të larta për një pozicionim më të mirë në e
1 dite
Daja gjen pasuesin e Shkëmbit, firma vlen 60 mijë euro!
Vjen firma e parë në kampin bardhekuq të Skënderbeut në këtë merkato janari. Pas më shumë se një javë në provë, mesfushori rumun, Kornel Predesku, ka hedhur firmën në kontratë, pasi ka bindur fillimisht trajnerin Ilir Da
Më te lexuarat
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
Ka vetëm disa orë jetë, mesazhi i fundit i saj për të fejuarin të këput shpirtin
“Sarasvatiçandra”, Kumud pranon të shkojë në Mumbai, por… ja çfarë do ndodhë nesër
“Sarasvatiçandra”, Kumud mërzitet me veprimin e Sarasit, zbuloni se çfarë bën ai nesër…
1 dite
Tronditëse në Tiranë/ Çon motrën në urgjencë, ajo që i tha mjeku e shokon (VIDEO)
Ka çuar motrën në urgjencë pasi kishte dhimbje në kraharor, por i ka ikur truri nga përgjigja e doktorit. Rasti ka ndodhur sot në urgjencën tek Ish Ekspozita, ku djali i irrituar me neglizhencën e mjekut, i ka kërkuar atij llogari. Siç d
2 dite
I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
Skenaristja e Big Brother Alessia ishte e ftuar sot ne programin Pasdite ne Top Channel dhe ka zbuluar detaje ne lidhje me kete projekt. E pyetur nese ne kete edicion te Big Brother do te kete apo jo seks, Alessia tha: Kush ta ka thene ty kete? Ketu u pergjigj Jonida Shehu, moderatorja e emisionit