Rrëfim erotik +16 /Nuk ja dal dot burrit në seks, ja çfarë bëni ai pasi kemi kryer marrëdhënie
Histori /Mesazhe inbox
2 muaj nga Administrator

Një grua gjermane ka mbetur e shokuar pasi ka mësuar varësinë e burrit të saj ndaj seksit. Lisa Muller ka shkruar në rubrikën e gazetës më të madhe gjermane ‘Bild” se burri i sak Bjorn Muller, 34, vjeç është i varur tërësisht nga seksi.

Liza tregon se këtë gjë e zbuloi pas 10 vitesh martesë.

Letra e Lizës:

Përshëndetje ‘Bild’ unë jam 34 vjeçe dhe kam 10 vjet e martuar me bashkëshortin tim Bjor Muller, me të cilin kam 2 fëmijë të mrekullueshëm. Ne jemi një familje normale, por kohët e fundit varësia e burrit tim ndaj seksit po shkatërron marrëdhënien tonë familjare.

Bjorn edhe pasi bën disa herë seks në ditë me mua, shikon filma pornografikë, dhe shpesh e kam kapur edhe duke u masturbuar. Sigurisht që deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por këtë gjë e kanë vënë re dhe dy fëmijët e mi.

Prandaj unë vendosa që bashkë me Bjornin ti drejtohemi psikologut dhe prej disa seancash ai ka filluar të reduktojë shikimin e videove porno.

Ju faleminderit që lexuat historinë time

Histori
2 dite
EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por...
2 dite
“Nëna më kapi duke bërë seks me kolegen, ajo që më ka bërë është shumë e rëndë”
2 dite
Rrëfehet tironsja +16 /Dashnori im pervers më ... fort sa dhe tani më djeg ...
Përshëndetje! Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë. Kam një familje të shëndetshme dhe martesë shumë të mirë me burrin tim, i cili është 3 vite më i moshuar se sa unë. Me të kam 2 vajza, një gjas
2 dite
Vlonjati i kërkon të dashurës ta bëjnë treshe, por ajo e "degjeneron" (Foto)
Madje në lidhje me këtë janë krijuar edhe barsoleta. Gjithsesi jo gjithmonë u ka ecur dha ka ndodhur që janë përballur me reagime tejet të forta. Rasti i mëposhtëm është tipik, për atë që kërkoi vlonjati dhe &ccedi