Nuk mjafton fiksimi me seksin, por ajo qē bën më pas ka shokuar edhe fëmijët
Histori /Letra psikologut
2 muaj nga Administrator

Nuk po ia dal me tim shoq, çfarë bën ai pasi kryejmë marrëdhënie, e kanë kuptuar edhe fëmijët

Një grua gjermane pasi e ka duruar për shumë kohë varësinë e burrit të saj për seksin më në fund ka vendosur të shkruajë pranë prestigjiozes gjermane ''Bild'' për të treguar problemin e saj që tashmë ishte përhapur në të gjithë familjen. Gruaja gjermane Liza ka treguar se fiksimin e të shoqit e ka kuptuar pas 10 vitesh martesë.

Kjo është letra e Lizës:

Përshëndetje ‘Bild’ unë jam 34 vjeçe dhe kam 10 vjet e martuar me bashkëshortin tim Bjor Muller, me të cilin kam 2 fëmijë të mrekullueshëm. Ne jemi një familje normale, por kohët e fundit varësia e burrit tim ndaj seksit po shkatërron marrëdhënien tonë familjare. Bjorn edhe pasi bën disa herë seks në ditë me mua, shikon filma pornografikë, dhe shpesh e kam kapur edhe duke u masturbuar. Sigurisht që deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por këtë gjë e kanë vënë re dhe dy fëmijët e mi. Prandaj unë vendosa që bashkë me Bjornin ti drejtohemi psikologut dhe prej disa seancash ai ka filluar të reduktojë shikimin e videove porno. Ju faleminderit që lexuat historinë time.

Histori
2 dite
EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por...
2 dite
“Nëna më kapi duke bërë seks me kolegen, ajo që më ka bërë është shumë e rëndë”
2 dite
Rrëfehet tironsja +16 /Dashnori im pervers më ... fort sa dhe tani më djeg ...
Përshëndetje! Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë. Kam një familje të shëndetshme dhe martesë shumë të mirë me burrin tim, i cili është 3 vite më i moshuar se sa unë. Me të kam 2 vajza, një gjas
2 dite
Vlonjati i kërkon të dashurës ta bëjnë treshe, por ajo e "degjeneron" (Foto)
Madje në lidhje me këtë janë krijuar edhe barsoleta. Gjithsesi jo gjithmonë u ka ecur dha ka ndodhur që janë përballur me reagime tejet të forta. Rasti i mëposhtëm është tipik, për atë që kërkoi vlonjati dhe &ccedi