Vuani nga kapsllëku dhe ju është fryrë barku? Ja si ta zgjidhni problemin në më pak se një minutë
Këshilla /Shëndet
2 muaj nga Administrator

Kinezët e kanë përdorur këtë teknikë masazhi për shekuj me radhë. Teknika është shumë e thjeshtë, dhe nëse keni probleme me kapsllëkun, keni gazra apo ju është fryrë barku, ajo do t’ju ndihmojë në më pak se një minutë.

Duhet vetëm të gjeni vendin e duhur. Bashkoni dy gishtat tregues nën kërthizë dhe shtypeni lehtë në formë masazhimi për një minutë. Kjo teknikë do t’ju ndihmojë me tretjen e ushqimit, nëse keni gazra apo bark të fryrë. Teknika mund të kryhet në dy mënyra: duke e shtërnguar pjesën poshtë kërthizës me dy gishtat tregues, ose thjesht shtypeni atë me pëllëmbën e dorës. Shtypeni këtë pikë në një minutë dhe merrni frymë thellë.

Këshilla
2 dite
Histori e fortë erotike +16 /Ma futi kokën poshtë ... deri sa u laga e gjitha
1 dite
Pse nuk duhet të konsumoni kurrë vezë të fshatarëve...
1 dite
FOTO/ Ai e ka të vogël? Ja pozicionet që duhet të provoni
Një mikropenis i vërtetë, me gjatësi më pak se 7 cm në ereksion, është relativisht i rrallë. Por, nëse penisi me të cilin po ‘punoni’ është zyrtarisht mikro apo gjysmë mikro, “Cosmpolitan” ju rekomandon t&
2 dite
Kurrë më nuk do t’i hekurosni rrobat: Amvisat nga Azia kanë zbuluar një truk të mrekullueshëm!
Kurrë më nuk do t’i hekurosni rrobat: Amvisat nga Azia kanë zbuluar një truk të mrekullueshëm! Në të vërtetë, amvisat nga Azia kanë zbuluar një truk që vlen sikur ar, për shkak të të cilit më nuk do të d
Më te lexuarat
Sherri nuse-vjehrrë/Flet Armando: Egla i tha mamasë “do të fus...”
Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO)
Histori e fortë erotike +16 /Ma futi kokën poshtë ... deri sa u laga e gjitha
Pse nuk duhet të konsumoni kurrë vezë të fshatarëve...
"Ti më bëre vrasës, nënë!”. Letra e të burgosurit
Sarasvatiçandra, Kumud jep lajmin e bukur.. ja çfarë do ndodhë nesër
1 dite
“Sarasvatiçandra”, Saras dhe Kumud aksidentohen… ja çfarë do ndodhë nesër
Saras i thotë Kumudit se ka menduar të bëjnë një udhëtim bashkë. Kumud pranon dhe ata nisen me makinë. Saras e çon Kumudin në një restorant. Ata kënaqen dhe bëjnë foto. Dugba dhe Sarasvati janë të shqetësuara. Ato
1 dite
+16/Rrëfimi i pisët i mamit me dy fëmijë: Oh, djaloshi më çmendi në shtratin e tij
Një 36-vjeçare ka rrëfyer së fundmi për britaniken “The Sun” se e ka tradhtuar burrin e saj pas 10 vitesh martesë, duke bërë seks me një djalë 15 vjet më të ri. Ajo tregon se ka dy fëmijë ndërsa i dashuri i saj