“Ajo si e çmendur mu hodh sipër dhe bëmë seks, por ajo që pasoi ishte e dhimbshme”
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • Big Brother
 • 3 muaj nga Administrator

  Një djalë i cili ishte i lënduar nga ndarja me të dashurën e tij, mendoi se një mënyrë e mirë për ta harruar atë ishte duke fjetur me një femër tjetër. Por duket se kjo nuk i ka funksionuar por madje e ka bëre më keq pasi zbuloi se e dashura ishte lidhur me dikë tjetër. Ja çfarë i shkruan ai psikologes së “The Sun:

  Letra e djalit

  “Jam vërtetë shumë i lënduar nga ndarja me të dashurën time, e cila ka qenë dhe e para për mua. Ne jemi lidhur kur ishim 17­vjeç por pas tre vitesh u ndamë pasi unë u largova me punë në Londër dhe e dashura ime nuk mund ta mbante lidhjen në distancë. Një ditë unë shkoj tek shtëpia e shokut tim pasi më ftoi. Në shtëpi ishte edhe e dashura e tij dhe një shoqja e saj. Natën pasi ishim shtrirë për të fjetur, unë zgjohem dhe shkoj të pi një gotë ujë në kuzhinë. Aty vjen edhe shoqja e të dashurës së tij dhe si e çmendur më hidhet sipër. Bëmë seks dhe mendova se jeta ime mori edhe një herë gjallëri.

  Por vetëm pak ditë më vonë më telefonon ish­e dashura dhe më thotë të takohemi. U takuam dhe folëm gjatë duke pranuar ndër të tjera se na kishte marrë malli shumë për njëri­tjetrin. U rilidhëm edhe një herë por…ajo më la prapë dhe u lidh me dikë tjetër. Nuk di se çfarë të bëj dhe si ta harroj”.

  Histori
  Më te lexuarat
  Doni të bëheni të pasur, degjoni këtë këshillë
  Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark
  Licencimi, Vllaznia e Tirana rrezikojnë Europën nga borxhet
  Skënderbeu mendon për merkaton, ja kush janë dy shënjestrat
  Meshkujt as se kanë idenë fare se përse shërben kjo pjesë në trupin e femrës gjatë seksit
  FOTO/ 'Elif' në pritje të ëmbël, ja si duket aktroja pak ditë para lindjes
  2 dite
  Ilaçi natyror për të zhdukur përgjithmonë dhimbjet në gju
  Duket si e pavërtetë, por në fakt i provuar dhe i vërtetuar plotësisht! Gjunjët mundësojnë gjithë lëvizjet e këmbëve tona, për të siguruar sjelljen e duhur të trupit, drejtimin dhe ecjen, në këmbë, apo duke k&e
  1 dite
  Tjetër shqiptar në Serinë A, për talentin derdhen miliona
  Emanuele Ndoj pritet të jetë shqiptari i radhës që do të luajë në Serinë A sezonin e ardhshëm.   Mesfushori i Breshias në verë do t’i bashkohet Bolonjës, të cilës i mjaftojnë vetëm katër pikë n&eum