“Ajo si e çmendur mu hodh sipër dhe bëmë seks, por ajo që pasoi ishte e dhimbshme”
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • 1 muaj nga Administrator

  Një djalë i cili ishte i lënduar nga ndarja me të dashurën e tij, mendoi se një mënyrë e mirë për ta harruar atë ishte duke fjetur me një femër tjetër. Por duket se kjo nuk i ka funksionuar por madje e ka bëre më keq pasi zbuloi se e dashura ishte lidhur me dikë tjetër. Ja çfarë i shkruan ai psikologes së “The Sun:  Letra e djalit

  “Jam vërtetë shumë i lënduar nga ndarja me të dashurën time, e cila ka qenë dhe e para për mua. Ne jemi lidhur kur ishim 17­vjeç por pas tre vitesh u ndamë pasi unë u largova me punë në Londër dhe e dashura ime nuk mund ta mbante lidhjen në distancë. Një ditë unë shkoj tek shtëpia e shokut tim pasi më ftoi. Në shtëpi ishte edhe e dashura e tij dhe një shoqja e saj. Natën pasi ishim shtrirë për të fjetur, unë zgjohem dhe shkoj të pi një gotë ujë në kuzhinë. Aty vjen edhe shoqja e të dashurës së tij dhe si e çmendur më hidhet sipër. Bëmë seks dhe mendova se jeta ime mori edhe një herë gjallëri.

  Por vetëm pak ditë më vonë më telefonon ish­e dashura dhe më thotë të takohemi. U takuam dhe folëm gjatë duke pranuar ndër të tjera se na kishte marrë malli shumë për njëri­tjetrin. U rilidhëm edhe një herë por…ajo më la prapë dhe u lidh me dikë tjetër. Nuk di se çfarë të bëj dhe si ta harroj”.

  Histori
  2 dite
  Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja ti bëja
  1 dite
  Drama e burrit të martuar: Gjëja e tmerrshme që më detyronte gruaja të bëja kur i vinin periodat
  1 dite
  Histori e egër seksi +16 /Drejtoresha më detyron ti bëj ll... gjatë orarit të punës
    Një djalë 19 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ai bën seks me drejtoreshën e tij në spital ku dhe punon, e cila është 32 vjeçare, e martuar dhe ka një djalë. Kjo është letra e tij: Kam bërë seks me shef
  2 dite
  Histori e egër erotike +16 /Njerka ime e tërbuar për seks më ‘përdhunoi’ në shtrat
    Isha 15 vjeç dhe kam kryer marrëdhënie për 3 vjet rresht me njerkën që ishte 26 vjeç babai im në ato kohë punonte në polici dhe ikte shpesh me shërbime ….   Një natë që ndoshta mund të kenë qen&
  Më te lexuarat
  “Sarasvatiçandra”, Saras rikthehet, Prashant në rrezik… ja çfarë do ndodhë të hënën
  Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja ti bëja
  “Sarasvatiçandra”, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…
  Çfarë ndodhë nëse hani TRI VEZË ÇDO DITË? Edhe miqtë e familja do të befasohen me rezultatet tuaja
  "Hajde na merr tek tokat bujqësore” Zbulohet mesazhi i fundit i çiftit të vrarë Pogradec
  Drama e burrit të martuar: Gjëja e tmerrshme që më detyronte gruaja të bëja kur i vinin periodat
  22 ore
  Maskë për rritjen e flokut, shumë femra kanë mbetur pa fjalë
  Maskë për rritjen e flokut Kjo maske eshte nje mrekulli.Nqs ju e realizoni ashtu sic duhet atehere kjo maske do te japi efekte te mrekullueshme per rritjen e shpejte te flokut,rigjenerimin dhe do i japi atij shume shkelqim. Perdoret per cdo lloj floku . Cfare duhet te beni: Fillimisht j
  1 dite
  Histori e egër seksi +16 /Drejtoresha më detyron ti bëj ll... gjatë orarit të punës
    Një djalë 19 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ai bën seks me drejtoreshën e tij në spital ku dhe punon, e cila është 32 vjeçare, e martuar dhe ka një djalë. Kjo është letra e tij: Kam bërë seks me shef