Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin në emision, Rudina nuk e lë pa komentuar (Video)
Gossip /Show biz
1 jave nga Administrator

Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin "Rudina' ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te asaj qe e ka quajtur kulaci magjik, duke ndare me publikun edhe pasionin e saj, gatimin.Por me gjithe kete te ftohte, Anxhela kishte zgjedhur te vishte nje dekolte te hapur. Kjo i ka rene ne sy edhe prezantueses Rudina Magjistari e cila nuk e la pa komentuar veshjen e Anxheles:

"Sa fresket sa fresket paske ardhur!, i tha Rudina. "Po ta dija do vija pak me ndryshe, ia ktheu kengetarja.

Gossip
2 dite
I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
2 dite
Zbulohet data, kur do të fillojë Big Brother 9?
1 dite
FOTO/ Ami zbulon anëtarin më të ri të familjes së saj
  Duket se Ami dhe Ermal Mamaqi i kanë bërë një dhuratë tepër të veçantë djalit të tyre Joelit. Ka qenë vetë Ami e cila përmes një postimi në Instgram ka zbuluar anëtarin më të ri të familjes s&eu
2 dite
Pas humbjes së Ergi Dinit, e motra detyrohet të japë një lajm
Pak kohë pas humbjes së djalit të vetëm të familjes, ata janë përballur me diçka jo fort të hijshme. Llogaria në facebook e nënës së Ergit të ndjerë dhe Barbanës është vjedhur nga njerëz dashakeqës
Më te lexuarat
"Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
"Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
Ka vetëm disa orë jetë, mesazhi i fundit i saj për të fejuarin të këput shpirtin
“Sarasvatiçandra”, Kumud pranon të shkojë në Mumbai, por… ja çfarë do ndodhë nesër
“Sarasvatiçandra”, Kumud mërzitet me veprimin e Sarasit, zbuloni se çfarë bën ai nesër…
1 dite
Tronditëse në Tiranë/ Çon motrën në urgjencë, ajo që i tha mjeku e shokon (VIDEO)
Ka çuar motrën në urgjencë pasi kishte dhimbje në kraharor, por i ka ikur truri nga përgjigja e doktorit. Rasti ka ndodhur sot në urgjencën tek Ish Ekspozita, ku djali i irrituar me neglizhencën e mjekut, i ka kërkuar atij llogari. Siç d
2 dite
I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
Skenaristja e Big Brother Alessia ishte e ftuar sot ne programin Pasdite ne Top Channel dhe ka zbuluar detaje ne lidhje me kete projekt. E pyetur nese ne kete edicion te Big Brother do te kete apo jo seks, Alessia tha: Kush ta ka thene ty kete? Ketu u pergjigj Jonida Shehu, moderatorja e emisionit