Gjendet i vdekur në tualetin e shtëpisë, shokuese çfarë u zbulua...
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • 1 jave nga Administrator

  Sa e sa herë i kemi dëgjuar këshillat që ta heqim nga priza dushin, e shpesh ne e neglizhojmë, duke e nënvlerësuar rrezikun.  Por për një burrë në Krujë një neglizhencë e tillë ka rezultuar fatale, duke i marrë jetën.

  Gjatë ditës së djeshme, e hënë, rreth orës 17:30 në spitalin e Krujës ka shkuar i vdekur 36- vjeçari G.P., banues në Krujë.

  Nga veprimet e para hetimore e kryera ka rezultuar se vdekja ka ardhur si rezultat i kontaktit me rrymën elektrike në tualetin e banesës.

  Më konkretisht  mësohet se 36- vjeçari ka qenë duke bërë dush në momentin që e ka zëmë korrenti si pasojë e një mase. 

  Nga të dhënat paraprake dyshohet se gjithçka ka qenë aksidentale, ndërkohë që materialet i kaluan Prokurorisë së Krujës për vlerësim.

  Histori
  1 dite
  Ka vetëm disa orë jetë, mesazhi i fundit i saj për të fejuarin të këput shpirtin
  9 ore
  Histori erotike shqiptare +16 /Kur pashë p... e komshiut, ai i burrit më dukej si....
  2 dite
  U martuam pas 3 kafesh, burri më rrihte, por gjënë më të keqe ma bëri tani
  Pas një martese të dhunshme, me konflikte, asaj i marrin dhe vajzën, motivin më të madh për të jetuar. Kjo është historia rrëqethëse e Brikena Islamajt, e cila u bë sot protagoniste e emisionit “Me Zemër të Hapur” n&eu
  2 dite
  Erotizëm +16 /As në ëndërr nuk e kisha parë atë p... ohh sa jam kënaqur
    Po ju tregoj dhe unë një histori të shkurtër dashurie ose çmendurie konsiderojeni si të doni.. Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurrela të zeza, jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse e tërheqëse. Para dy vjetë
  Më te lexuarat
  "Nje Pjese e Imja" Elif merr vesh qe eshte shtatzene, Defne rremben Exhene ... ja cfare do te ndodhe neser
  "Nje Pjese e Imja" Do te arrije Defne t'i mbijetoje aksidentit ... ja cfare do te ndodhe neser
  "Nje Pjese e Imja" Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne ... ja cfare do te ndodhe neser
  Ka vetëm disa orë jetë, mesazhi i fundit i saj për të fejuarin të këput shpirtin
  “Sarasvatiçandra”, Kumud pranon të shkojë në Mumbai, por… ja çfarë do ndodhë nesër
  “Sarasvatiçandra”, Kumud mërzitet me veprimin e Sarasit, zbuloni se çfarë bën ai nesër…
  1 dite
  Tronditëse në Tiranë/ Çon motrën në urgjencë, ajo që i tha mjeku e shokon (VIDEO)
  Ka çuar motrën në urgjencë pasi kishte dhimbje në kraharor, por i ka ikur truri nga përgjigja e doktorit. Rasti ka ndodhur sot në urgjencën tek Ish Ekspozita, ku djali i irrituar me neglizhencën e mjekut, i ka kërkuar atij llogari. Siç d
  2 dite
  I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
  Skenaristja e Big Brother Alessia ishte e ftuar sot ne programin Pasdite ne Top Channel dhe ka zbuluar detaje ne lidhje me kete projekt. E pyetur nese ne kete edicion te Big Brother do te kete apo jo seks, Alessia tha: Kush ta ka thene ty kete? Ketu u pergjigj Jonida Shehu, moderatorja e emisionit