Gjendet i vdekur në tualetin e shtëpisë, shokuese çfarë u zbulua...
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • Big Brother
 • 2 muaj nga Administrator

  Sa e sa herë i kemi dëgjuar këshillat që ta heqim nga priza dushin, e shpesh ne e neglizhojmë, duke e nënvlerësuar rrezikun.

  Por për një burrë në Krujë një neglizhencë e tillë ka rezultuar fatale, duke i marrë jetën.

  Gjatë ditës së djeshme, e hënë, rreth orës 17:30 në spitalin e Krujës ka shkuar i vdekur 36- vjeçari G.P., banues në Krujë.

  Nga veprimet e para hetimore e kryera ka rezultuar se vdekja ka ardhur si rezultat i kontaktit me rrymën elektrike në tualetin e banesës.

  Më konkretisht  mësohet se 36- vjeçari ka qenë duke bërë dush në momentin që e ka zëmë korrenti si pasojë e një mase. 

  Nga të dhënat paraprake dyshohet se gjithçka ka qenë aksidentale, ndërkohë që materialet i kaluan Prokurorisë së Krujës për vlerësim.

  Histori
  2 dite
  Sherri nuse-vjehrrë/Flet Armando: Egla i tha mamasë “do të fus...”
  2 dite
  Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO)
  2 dite
  "Ti më bëre vrasës, nënë!”. Letra e të burgosurit
  Një i dënuar me vdekje në pritje të ekzekutimit kërkoi si dëshirë të fundit një laps dhe një letër. Pasi shkroi për disa minuta, i dënuari thirri rojën dhe i kërkoi që atë letër t’ia dorëzonte mamas&
  1 dite
  +16/Rrëfimi i pisët i mamit me dy fëmijë: Oh, djaloshi më çmendi në shtratin e tij
  Një 36-vjeçare ka rrëfyer së fundmi për britaniken “The Sun” se e ka tradhtuar burrin e saj pas 10 vitesh martesë, duke bërë seks me një djalë 15 vjet më të ri. Ajo tregon se ka dy fëmijë ndërsa i dashuri i saj
  Më te lexuarat
  Sherri nuse-vjehrrë/Flet Armando: Egla i tha mamasë “do të fus...”
  Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO)
  Histori e fortë erotike +16 /Ma futi kokën poshtë ... deri sa u laga e gjitha
  Pse nuk duhet të konsumoni kurrë vezë të fshatarëve...
  "Ti më bëre vrasës, nënë!”. Letra e të burgosurit
  Sarasvatiçandra, Kumud jep lajmin e bukur.. ja çfarë do ndodhë nesër
  1 dite
  “Sarasvatiçandra”, Saras dhe Kumud aksidentohen… ja çfarë do ndodhë nesër
  Saras i thotë Kumudit se ka menduar të bëjnë një udhëtim bashkë. Kumud pranon dhe ata nisen me makinë. Saras e çon Kumudin në një restorant. Ata kënaqen dhe bëjnë foto. Dugba dhe Sarasvati janë të shqetësuara. Ato
  1 dite
  +16/Rrëfimi i pisët i mamit me dy fëmijë: Oh, djaloshi më çmendi në shtratin e tij
  Një 36-vjeçare ka rrëfyer së fundmi për britaniken “The Sun” se e ka tradhtuar burrin e saj pas 10 vitesh martesë, duke bërë seks me një djalë 15 vjet më të ri. Ajo tregon se ka dy fëmijë ndërsa i dashuri i saj