Shokuese/ Vajza bën seks me qenin e saj dalmat por më pas mer lajmin e keq
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • 1 muaj nga Administrator

  Një ngjarje e pabesueshme përshkruhet nga mediat lokale, ajo që i ka ndodhur së fundmi një të reje italine në Torre Annunziata, komunë me rreth 42.700 banorë në Napoli.  28-vjeçarja ka bërë seks me qenin e saj, një dalmat 3-vjeçar. Në fund të raportit, vajza ka ndjerë dhembje të forta barku dhe ka telefonuar urgjencën mjekësore.

  E reja është transportuar në spital, ku mjekët kanë konstatuar se ajo kishte lëndime dhe çarje të mitrës, të shkaktuar nga marrëdhënia seksuale me kafshën.

  Më pas, vajza doli nga spitali dhe mjekët i dhanë një prognozë shërimi prej disa ditësh. Të bësh seks me kafshët, është një fenomen që quhet “zoofili” dhe prek qindra persona në të gjithë botën.

  Histori
  2 dite
  Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja ti bëja
  1 dite
  Drama e burrit të martuar: Gjëja e tmerrshme që më detyronte gruaja të bëja kur i vinin periodat
  1 dite
  Histori e egër seksi +16 /Drejtoresha më detyron ti bëj ll... gjatë orarit të punës
    Një djalë 19 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ai bën seks me drejtoreshën e tij në spital ku dhe punon, e cila është 32 vjeçare, e martuar dhe ka një djalë. Kjo është letra e tij: Kam bërë seks me shef
  2 dite
  Histori e egër erotike +16 /Njerka ime e tërbuar për seks më ‘përdhunoi’ në shtrat
    Isha 15 vjeç dhe kam kryer marrëdhënie për 3 vjet rresht me njerkën që ishte 26 vjeç babai im në ato kohë punonte në polici dhe ikte shpesh me shërbime ….   Një natë që ndoshta mund të kenë qen&
  Më te lexuarat
  “Sarasvatiçandra”, Saras rikthehet, Prashant në rrezik… ja çfarë do ndodhë të hënën
  Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja ti bëja
  “Sarasvatiçandra”, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…
  Çfarë ndodhë nëse hani TRI VEZË ÇDO DITË? Edhe miqtë e familja do të befasohen me rezultatet tuaja
  "Hajde na merr tek tokat bujqësore” Zbulohet mesazhi i fundit i çiftit të vrarë Pogradec
  Drama e burrit të martuar: Gjëja e tmerrshme që më detyronte gruaja të bëja kur i vinin periodat
  22 ore
  Maskë për rritjen e flokut, shumë femra kanë mbetur pa fjalë
  Maskë për rritjen e flokut Kjo maske eshte nje mrekulli.Nqs ju e realizoni ashtu sic duhet atehere kjo maske do te japi efekte te mrekullueshme per rritjen e shpejte te flokut,rigjenerimin dhe do i japi atij shume shkelqim. Perdoret per cdo lloj floku . Cfare duhet te beni: Fillimisht j
  1 dite
  Histori e egër seksi +16 /Drejtoresha më detyron ti bëj ll... gjatë orarit të punës
    Një djalë 19 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se ai bën seks me drejtoreshën e tij në spital ku dhe punon, e cila është 32 vjeçare, e martuar dhe ka një djalë. Kjo është letra e tij: Kam bërë seks me shef