Shokuese/ Vajza bën seks me qenin e saj dalmat por më pas mer lajmin e keq
Histori
 • Telenovela
 • Horoskopi
 • Kuriozitete
 • Quiz
 • Moti
 • Shtypi i ditës
 • 1 jave nga Administrator

  Një ngjarje e pabesueshme përshkruhet nga mediat lokale, ajo që i ka ndodhur së fundmi një të reje italine në Torre Annunziata, komunë me rreth 42.700 banorë në Napoli.  28-vjeçarja ka bërë seks me qenin e saj, një dalmat 3-vjeçar. Në fund të raportit, vajza ka ndjerë dhembje të forta barku dhe ka telefonuar urgjencën mjekësore.

  E reja është transportuar në spital, ku mjekët kanë konstatuar se ajo kishte lëndime dhe çarje të mitrës, të shkaktuar nga marrëdhënia seksuale me kafshën.

  Më pas, vajza doli nga spitali dhe mjekët i dhanë një prognozë shërimi prej disa ditësh. Të bësh seks me kafshët, është një fenomen që quhet “zoofili” dhe prek qindra persona në të gjithë botën.

  Histori
  19 ore
  “Im shoq është fantastik në shtrat, por ajo që më bën më fut frikën dhe dua të iki”
  2 dite
  Histori +16/ Djali e pa nënën e tij teksa komshiu e puthte tek organi gjenital
  2 dite
  Rrëfimi (+18) mes epshit dhe frikës: E dua të fejuarin, por çdo natë komshiu më ...
    Një histori epshi dhe tradhtie vjen nga Britania e Madhe ku një 31-vjecare ka treguar për prestigjiozen “The Sun”, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32-vjecar, e tradhton me komshiun pothuajse çdo natë. E reja, emri i së cilës për
  2 dite
  Histori seksi në Tiranë +16/ Gruaja më tradhtoi për 3 vjet rresht me djalin e xhaxhit, tani kërkon të më marrë djalin
    Përshëndetje unë jam O.M nga Durrësi dhe banoi prej vitesh në Tiranë. Para 6 vitesh u martova me M.M nga Dibra me mblesëri. Në momentin që u takova për herë të parë më tha hapur që nuk ishte e virgjër, por gjith
  Më te lexuarat
  "Nje Pjese e Imja" Defne lirohet nga burgu ... ja cfare do te ndodhe neser
  Luana dhe të pasmet e saj bëhen objekt talljeje: Na e shpife, brekë me mbushje
  “Sarasvatiçandra”, Kumud shtatzënë? Ja e vërteta!… mësoni çfarë do ndodhë nesër
  E urreni “Hazall-in”?! Do ndryshoni mendje kur të shihni fotot e jetës së saj reale
  Kur veshja "të lë në baltë"... Foto galeri
  Teksa Kahraman përpiqet të përballojë humbjen e babait, merr një telefonatë nga Defne. Çfarë do të ndodhë?!
  19 ore
  Ja çfarë ndodh nëse vendosni një hudhër në vesh
  Hudhra është një përbërës i përdorur kudo në botë në gatim, falë aromës së fortë dhe shijes së mirë. Hudhra ndihmon në përmirësimin e funksionit të sistemit imunitar. Nëse sëmureni shpesh
  1 dite
  Sarasvatiçandra”, Guman arrestohet… ja çfarë do të ndodh nesër
  Kusum merr një telefonatë që Lakshmidani u zgjua nga koma. Të gjithë gëzohen dhe nisen për në spital. Guman shkon para tyre në spital që ta gënjejë Lakshmidanin. Lakshmidani i thotë asaj të largohet nga ai sepse Vidiaçaturi