Kreva marrëdhënie me kunatën direkt pas dasme, por më pas ndodhi ajo që s’e prisnim
Histori /Letra psikologut
1 jave nga Administrator

Prej kohësh i lidhur me një 23-vjeçare, pas disa gotash dhe një dasme ai e tradhton të dashurën pikërisht me motrën e saj. Megjithëse që të dy menduan se kjo do të ngelej aty dhe do të ishte sekreti i tyre, në fakt nuk ndodhi kështu, marrëdhënia e tyre seksuale filloi të ndodhte shumë shpesh aq sa djali në një letër për psikologen e “The Sun” shkruan se ka filluar ta dojë kunatën e tij. Lexoni historinë e plotë të tyre.Letra e djalit

“Rreth një vit më parë u lidha me të dashurën time 23-vjeçe, të cilën e takova në punë. Lidhja jonë po shkonte mirë por jeta seksuale me të ishte e mërzitshme. Në fare pak kohë ajo më prezantoi me familjen e saj, aty ku dhe u njoha me të motrën, e cila është 26-vjeçe, e martuar dhe ka një djalë 6 vjeç.

 

Që prej asaj dite e kisha fantazuar veten në shtrat me të, por sigurisht që nuk mund të hidhja asnjë hap. Derisa një ditë u takuam sërish në një dasmë familjare që ato kishin. Nga fundi i dasmës në të dy dolëm pak jashtë lokalit për të marrë ajër, dhe në bisedë e sipër unë i thashë se kisha dëshirë të bëja seks me të. Edhe ajo më shprehu të njëjtën gjë.

Shkuam tek makina ime dhe bëmë seks të çmenduar. Prej asaj kohë ne takohemi sa herë kemi mundësi dhe seksi mes nesh është fantastik. Më duket se kam filluar ta dua, por nuk e di si të bëj, të ndahem nga e dashura dhe të lidhem me të seriozisht apo të largohem prej saj dhe të mbaj lidhjen me të dashurën ?”

Përgjigjja e psikologes

“Kjo është një lidhje shumë e komplikuar. E keni futur veten mes zjarrit, Unë mendoj se duhet të ndahesh prej saj sepse do shkatërroni shumë persona të tjerë nëse gjërat bëhen publike.

Nëse e do të dashurën tënde, qëndro me të por nëse mendon se nuk e do atëherë shkëputu fare prej asaj familjeje dhe kërko fatin tënd diku tjetër”.

Histori
19 ore
“Im shoq është fantastik në shtrat, por ajo që më bën më fut frikën dhe dua të iki”
2 dite
Histori +16/ Djali e pa nënën e tij teksa komshiu e puthte tek organi gjenital
2 dite
Rrëfimi (+18) mes epshit dhe frikës: E dua të fejuarin, por çdo natë komshiu më ...
  Një histori epshi dhe tradhtie vjen nga Britania e Madhe ku një 31-vjecare ka treguar për prestigjiozen “The Sun”, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32-vjecar, e tradhton me komshiun pothuajse çdo natë. E reja, emri i së cilës për
2 dite
Histori seksi në Tiranë +16/ Gruaja më tradhtoi për 3 vjet rresht me djalin e xhaxhit, tani kërkon të më marrë djalin
  Përshëndetje unë jam O.M nga Durrësi dhe banoi prej vitesh në Tiranë. Para 6 vitesh u martova me M.M nga Dibra me mblesëri. Në momentin që u takova për herë të parë më tha hapur që nuk ishte e virgjër, por gjith
Më te lexuarat
"Nje Pjese e Imja" Defne lirohet nga burgu ... ja cfare do te ndodhe neser
Luana dhe të pasmet e saj bëhen objekt talljeje: Na e shpife, brekë me mbushje
“Sarasvatiçandra”, Kumud shtatzënë? Ja e vërteta!… mësoni çfarë do ndodhë nesër
E urreni “Hazall-in”?! Do ndryshoni mendje kur të shihni fotot e jetës së saj reale
Kur veshja "të lë në baltë"... Foto galeri
Teksa Kahraman përpiqet të përballojë humbjen e babait, merr një telefonatë nga Defne. Çfarë do të ndodhë?!
19 ore
Ja çfarë ndodh nëse vendosni një hudhër në vesh
Hudhra është një përbërës i përdorur kudo në botë në gatim, falë aromës së fortë dhe shijes së mirë. Hudhra ndihmon në përmirësimin e funksionit të sistemit imunitar. Nëse sëmureni shpesh
1 dite
Sarasvatiçandra”, Guman arrestohet… ja çfarë do të ndodh nesër
Kusum merr një telefonatë që Lakshmidani u zgjua nga koma. Të gjithë gëzohen dhe nisen për në spital. Guman shkon para tyre në spital që ta gënjejë Lakshmidanin. Lakshmidani i thotë asaj të largohet nga ai sepse Vidiaçaturi