Life Style
12 ore
Tradhtia e femrave sot shumë më ndryshe se para 4 dekadash, ku dallojnë nga meshkujt
Shoqëria na thotë se tradhtia është gjë e keqe, dhe kjo kritikë duket se hidhet më së shumti te gratë. Për një kohë tejet të gjatë, femrave u është thënë se nuk duhet t’i shprehin dëshirat seksuale apo të flasin hapur rreth seksit, dhe se duhet të jenë partnere lokale ndaj meshkujve të tyre. Por femrat nuk duan t’i përshtaten këtyre rregullave më. Dhe një femër e tillë është edhe gazetarja suedeze dhe autorja e librit “Che
12 ore
Tradhtia e femrave sot shumë më ndryshe se para 4 dekadash, ku dallojnë nga meshkujt
5 dite
Mënyra se si ulesh, tregon çfarë personaliteti ke
5 dite
Shihni çfarë forme kanë vizat në dorën tuaj dhe mësoni se çfarë ...
5 dite
Para se të shkoni në lokal, lexoni këtë ma parë/ Ja çfarë nuk duhet ti thuash kurrë kamarierit
6 dite
3 gënjeshtrat më të mëdha që i themi vetes për jetën, lumturinë dhe suksesin
1 jave
Lista e 33 librave që duhen lexuar para moshës 30 vjeç
1 jave
Rrebeshe shiu dhe erëra të forta/ Ja çfarë surprizash ka moti nesër
1 jave
Më thuaj kë urren më shumë, të të them sa inteligjent je
1 jave
Testi i së vërtetës! Më thuaj çfarë kafshe shet, të të them çfarë karakteri ke
1 jave
Më thuaj çfarë pozicioni fle, të të them çfarë njeriu je
1 jave
Ja kush janë 8 gënjeshtrat e mëdha që u rritën me njerëzimin
1 jave
Vetmia rrit rrezikun nga vdekshmëria