Bukuri
22 ore
Maskë për rritjen e flokut, shumë femra kanë mbetur pa fjalë
Maskë për rritjen e flokut Kjo maske eshte nje mrekulli.Nqs ju e realizoni ashtu sic duhet atehere kjo maske do te japi efekte te mrekullueshme per rritjen e shpejte te flokut,rigjenerimin dhe do i japi atij shume shkelqim. Perdoret per cdo lloj floku . Cfare duhet te beni: Fillimisht ju duhet te ngrohni dy filxhan (kafeje) vaj ulliri (jo te nxehte) .Pasi ta keni ngrohur aplikojeni ne floke (ne rrenje) mbajeni koken poshte kur ta aplikoni per 5 minuta . Gjate ketyre 5 minutave me koke poshte ju do i beni nje masazh rrenjes se kokes shume butesisht.Me kete masazh ju do te stim
3 ore
Fytyrë seksi? Ja sekreti si të zgjidhni syzet
21 ore
Ky përbërës do të ndryshoj fytyrën tuaj për vetëm 5 minuta
22 ore
Maskë për rritjen e flokut, shumë femra kanë mbetur pa fjalë
3 dite
2 sekrete te grave Kineze per lekure perfekte
4 dite
Maskë me hudhër për të bërë mrekulli, nuk do i besoni rezultatet
5 dite
Mos i prisni asnjëherë flokët kur është hëna e re, ja pse
6 dite
Ju bien flokët?Ja ushqimet që duhet të konsumoni
1 jave
Përdoreni këtë përzierje për 3 netë dhe do të keni lëkurë pa akne si të kësaj vajze
1 jave
Vetëm 2 gota në ditë për 1 javë dhe do hiqni çdo gramë dhjamë rreth barkut
1 jave
Zbulo çfarë tregon ngjyra e syve për ty
1 jave
Lamtumirë rrudha, ky krem i fshin ato si me gomë
1 jave
Receta e 62-vjeçares që nuk ka asnjë thinjë në kokë: Kjo është përzierja ideale