21 ore
"Nje Pjese e Imja" Defne lirohet nga burgu ... ja cfare do te ndodhe neser
-Soneri dhe Defne bejne plan qe Defne te dale nga burgu. -Soneri takohet me Elifin ai sillet mire me te. -Kahraman flet me Myzhganin ajo i thote qe Xhelali nuk i ka propozuar akoma per martese. -Doktori i Kijmetes shkon ne kompanine e Kahramanit dhe i tregon qe gjendja e saj eshte e keqe. -Maksuti do qe te genjeje Sadeten per te shitur aksionet ne kompani. -Melek shkon ne kompani per te falenderuar Jakupin, ajo do ti kerkoje leje per lidhjen me Selimin. -Elif dhe Kahraman shoqerojne Kijmeten ne spital ata vendosi te kujdesen per te. -Defne lirohet nga burgu Kahraman cmendet kur e merr v
39 minuta
Studimi surprizues: Si ndikon madhësia e të pasmeve në shëndetin tuaj
1 ore
Profecia: Zoti së shpejti zbret në tokë, ja shenja e pamohueshme!
7 ore
Horoskopi për ditën e sotme, 17 janar 2017
18 ore
"Mes dy Dashurish" Neriman i shterngon doren Maxhidit dhe largohen ... ja cfare do te ndodhe neser
18 ore
Ata që kanë lindur mes viteve 1950-80 duhet ta lexojnë patjetër këtë
19 ore
Borë, rrufe dhe erëra të forta, ja moti i çmendur që do të pushtojë Shqipërinë
20 ore
“Sarasvatiçandra”, Kumud shtatzënë? Ja e vërteta!… mësoni çfarë do ndodhë nesër
21 ore
"Nje Pjese e Imja" Defne lirohet nga burgu ... ja cfare do te ndodhe neser
1 dite
Më thuaj cila shenjë e horoskopit je, të të them çfarë nëne do të jesh
1 dite
Horoskopi për ditën e sotme, 16 janar 2016
1 dite
Pasagjeri kap re të çuditshme gjatë udhëtimit me aeroplan
1 dite
FOTO/ Shikoni me kujdes, nëse keni këtë kartëmonedhë do të bëheni të pasur