Te rekomanduara
Shiriti i te rekomanduarave do te mbushet automatikisht kur sistemi te marre infomarcionin e duhur mbi lajmet qe ju mendohet te pelqeni. Faleminderit!
2 jave
De Biazi nuk e harron Shqipërinë, ka një urim të veçantë për Ditën e Flamurit
2 jave
Borë e shi dhe nesër? Njihuni me parashikimin e motit
2 jave
Flet shqiptarja që u përdhunua nga Robinjo: Ata më morën dhe…
2 jave
FOTO Imazhet e gomones shqiptare me drogë, që u godit nga snajperët grekë
2 jave
Nëna i refuzoi ftesën, vajza humb ndjenjat në studion e “E diela Shqiptare”
3 jave
Të dhënat e TIMS/ Tahiri dhe Gjebrea një javë në Greqi, ikën me traget dhe erdhën me Audin e Habilajve
3 jave
Video/ Sekuestrohet hoteli luksoz i Klement Balilit
3 jave
I doli emri në dosjen Habilaj/ Noka thumbon deputeten e PS: Apo jo zonja ish-zv/ministre?
3 jave
Flasin SHBA-të: Tahiri është i implikuar për trafik droge
3 jave
Vodhi gruan e ish-drejtorit të Policisë, fierakja rikthehet në burg, ja çfarë ka bërë këtë herë
3 jave
Sulmon verbalisht gjyqtarët, Gjykata e Hagës dëbon “Kasapin e Bosnjës” Mlladiç
3 jave
Meta, apel të fortë politikës dhe shoqërisë për fëmijët jetimë