Baste
1 dite
BASTET E DITËS/ TNS - Europa, parashikimi i basteve në Ligën e Kampioneve
TNS - Europa U bënë të paktën 3 vite që TNS nuk ndryshon asnjë lojtar, madje mund të thuhet se vetëm forcohet në merkato dhe sot jo më kot e ka koefiçentin 1.40, duke treguar se janë të shumta shanset për ta fituar ndeshjen e parë në shtëpi. Pak informacion ka për Europën, e cila ka një ekip modest dhe sot do të luajëm me një formacion 3-5-2 për të kërkuar një pikë shprese. Kjo fazë është e vështirë dhe tepër delikate n&eum
1 dite
BASTET E DITËS/ Italia inferiore? Ja parashikimi që ju nderon skedinën
1 dite
BASTET E DITËS/ TNS - Europa, parashikimi i basteve në Ligën e Kampioneve
1 dite
BASTET E DITËS/ Hibernians - Infonet, parashikimi i basteve në Ligën e Kampioneve
1 dite
BASTET E DITËS/ Vikingur-Trepça, parashikimi i basteve në Ligën e Kampioneve
1 dite
BASTET E DITËS/ Ky ekip e ka për jetë a vdekje. Parashikimi që duhet ta luani në skedinë
1 dite
BASTET E DITËS / Mos e evitoni këtë skuadër nga skedina. Ja çfarë super parashikimi ofron
5 dite
BASTET E DITES/ Kjo ndeshja ka një hile. Zbulojeni dhe siguroni një bast fitues
5 dite
BASTET E DITES/ Parashikimi i përmbysjes së madhe në spektaklin në Spanjë
5 dite
BASTET E DITES/ Parashikimi i basteve ku golat ju sigurojnë skedinën fituese
5 dite
BASTET E DITES/ Parashikimi në Norvegji i sfidon kompanitë e basteve
5 dite
BASTET E DITES/ Parashikim bombë nga Kupa e Konfederatave
5 dite
BASTET E DITES/ Ja çfarë basti ofron sot magjia e Euro U21