2 dite
VIDEO/ Mbrëmja e shqiptarëve, sulmuesi i U-21 i bën gol Olimpiakosit
Pas 11 metërshit të pritur nga Thomas Strakosha, i cili i dhuroi fitoren Lacios dhe golit të shënuar nga Eros Grezda në barazimin 1-1 ndaj Dinamos së Zagrebit, është radha e një tjetër futbollisti shqiptarë për të lënë gjurmë në mbrëmjen e sotme.   Bëhet fjalë për sulmuesin e Kombëtares U21, Fiorin Durmishaj. 20-vjeçari e nisi takimin nga stoli dhe u hodh në fushën e lojës në minutën e 81-t.   Vetëm 3 minuta i mjaftuan Durmishajt p&eum
8 ore
Cungu i zhgënjyer: Lojtarët nuk po marrin përgjegjësi
8 ore
Dy penallti të mohuara, Flamurtari reagon: E tepruat!
8 ore
Ultras Guerrils “godasin” sërish, të prerë me lojtarët e kuq!
8 ore
Gjyqtari i Skënderbeu-Partizani i Beogradit, do të vendosë drejtësi një polak
8 ore
Rrëfehet arbitri Jemini: Ja e vërteta e pezullimit tim nga FSHF-ja
8 ore
Probleme në ligament për Kukelin, ja sa do të qëndrojë larg fushave
8 ore
Kurbelo pa licencë, Luftëtari mendon për një tjetër trajner
8 ore
Çudira shqiptare, Lushnja pa portier rezervë në Korçë
8 ore
Trashi: Te Partizani s'ka klane, lojtarët e rinj duan kohë të ambientohen
8 ore
Iuliano: Pres më tepër se kaq, s'i ndaloj lojtarët të shijojnë...
9 ore
Takaj: Ndaj Partizanit të Beogradit është vetëm ndeshje futbolli....
9 ore
Dy gola e karton i kuq, Partizani kthehet bindshëm në kampionat (Video)