2 dite
Licencimi, Vllaznia e Tirana rrezikojnë Europën nga borxhet
Tirana dhe Vllaznia rrezikojnë të mbeten jashtë Europës, edhe në rast se arrijnë kualifikimin në kompeticionet e UEFA-s përmes Kupës së Shqipërisë dhe vendit të katërt në kampionat.   Burime të sigurta të “Panorama Sport” në institucionin e futbollit shqiptar kanë treguar dje se bardheblutë dhe shkodranët nuk janë licencuar nga UEFA për shkak të mosplotësimit të kriterit financiar, si pikë më e rëndësishme për klubet q&eum
8 ore
SKEDINA/ Parashikimi i saktë për të kapur bastin dhe biletën e Evropës
8 ore
SKEDINA/ Stadiumi plot dhe gati për hakmarrje. Ja sfida që premton vetëm NJESH
8 ore
SKEDINA/ Rezultati i saktë në skedinë...Guxoni këtë parashikim
8 ore
SKEDINA/ Zbuloni se kujt ekipi i intereson vetëm fitorja...
8 ore
SKEDINA/ Mos u gënjeni nga koefiçenti. Ky ekip sot siguron mbijetesën
8 ore
SKEDINA/ Interi nuk duhet nënvlerësuar kurrë, ja si ta luajmë në skedinë
8 ore
BASTET/ Skedina e ditës në Serinë A në Itali
8 ore
SKEDINA/ Milani bamirës? Ja si ta fitoni bastin sot me "Djallin"
8 ore
SKEDINA/ Derbi flakë në Itali. Parashikimi që mund të ndodhë tek Roma-Lacio
9 ore
BASTET/ Skedina e ditës në kampionatin gjerman
9 ore
SKEDINA/ Me këtë ekip fitojmë lekë. Basti i ditës që nuk zhgënjen
9 ore
SKEDINA/ Alarm tek Hamburgu, ja si parashikohet në baste finalja e mbijetesës