Te rekomanduara
Shiriti i te rekomanduarave do te mbushet automatikisht kur sistemi te marre infomarcionin e duhur mbi lajmet qe ju mendohet te pelqeni. Faleminderit!
2 muaj
Hysaj dhe Agolli kthehen me grupin, viroza “frenon” Berishën
3 muaj
Në Rusi luan me pikatore, për Roshin interesohet një klub zviceran
3 muaj
Problemet në sulm, Tirana negociata me “njeriun-gol” të Skënderbeut
3 muaj
Merkato kuqezi, Jahmir Hyka drejt rikthimit në Europë
4 muaj
Pista e re e merkatos, Rey Manaj drejt Spanjës...?
4 muaj
Ikën nga Luftëtari, Reginaldo është lojtari më i ri i Laçit!
4 muaj
Dyshime për moshën e sulmuesit, kontrolli i SHISH habit Flamurtarin
4 muaj
Vetëm dy blerje, Partizani merkato të fortë… në letër
4 muaj
Berisha: S'u mendova 2 herë për Atalantën, do surprizojmë
4 muaj
Pas Salihit e Ekuban ikën dhe Pejiç, Superiorja mbetet pa bombera...
4 muaj
Vllaznia bën goditjen e parë në merkato, Hasani kthehet në shtëpi...
5 muaj
Surpriza për tifozët, Gjimshiti bashkohet me klubin e ri