Moti
19 ore
Borë, rrufe dhe erëra të forta, ja moti i çmendur që do të pushtojë Shqipërinë
Rikthehen reshjet e dëborës në të gjithë vendin. Me të ndjeshme reshjet e dëborës do të jenë në jug dhe juglindje të vendit, por specialistët e Institutit të Gjeo-shkencave thonë se shqetësimi më i madh është era e fortë me shpejtësi deri në 50 km /orë. “Shqetësim mund të përmendim erën e cila në fakt gjatë ditës së sotme dhe gjatë ditës së nesërme pritet që të fryjë me shpejtësi të lar
19 ore
Borë, rrufe dhe erëra të forta, ja moti i çmendur që do të pushtojë Shqipërinë
2 dite
Rikthehet bora, tjetër javë me mot ekstrem
4 dite
E përballuat acarin? Kujdes, moti do t’ju sdojë sërish, ja si!
5 dite
Sot Tirana eshtë gdhirë nën petkun e bardhë, por a e dini se çfarë do të ndodhë në fundjavë?
6 dite
Profecia e “Nostradamusit italian”: Dëbora do sjellë fundin e botës
6 dite
Video/ Akulli turpëron vajzën, vuajtjet për të hipur në makinë dhe e qeshura e nënës së saj
1 jave
Bëni kujdes, edhe sot i ftohtë polar në Shqipëri. Ja kur rikthehet bora
1 jave
Sot dhe nesër Shqipëria “Kallkan”, sinoptikanët: Ja kur ikën i ftohti siberian
2 jave
I ftohti siberian ngrin Shqipërinë, ja ditët që nuk do të doni të dilni nga shtëpia
2 jave
Deri kur do të vazhdojë i ftohti siberian?
2 jave
Deri kur do të vazhdojë i ftohti siberian?
3 jave
Rikthehet i ftohti siberian, ja si do të jenë temperaturat mbrëmjen e Vitit të Ri