Kronikë
18 ore
Hetimet zbulojnë historinë tronditëse: Tutori urdhëronte motrën dhe të dashurën të prostituoheshin. Emri
Detaje shqetësuese kanë dalë në dritë nga hetimi që një ditë më parë ka bërë që të përfundojnë në telashe 11 persona (mes tyre një oficer të burgut të Frosinone-s në Itali), të akuzuar se në mënyrë të paligjshme kanë futur në burg celularë, raportojnë mediat në Itali. Droga dhe telefonat celularë kohë e fundit kanë kaluar me shumë lehtësi tek të burgosurit në burgun e Frosinones, mjafton që një o
18 ore
Policia e Tiranës jep alarmin: Kujdes nga këto vajza në internet!
18 ore
Hetimet zbulojnë historinë tronditëse: Tutori urdhëronte motrën dhe të dashurën të prostituoheshin. Emri
4 dite
Shqiptarët u futen në banesë dhe masakrojnë burrin në sy të gruas e fëmijëve
6 dite
‘Ai më përdhunoi vajzën 14-vjeçe’, denoncimi i nënës nga Shijaku
6 dite
FOTO/ Tragjedi në familjen shqiptare. Djali vdes në aksident ditën e ditëlindjes. Emri
1 jave
"Alo, policia! Sapo vrava dy vajzat e mia, do vrasë dhe veten”
1 jave
Krim në familje, ish-dhëndri qëllon me armë vjehrrin dhe vjehrrën
1 jave
Vdekja misterioze e 21-vjeçarit shqiptar të gjendur në rrugë. Ja emri
2 jave
FOTO/ Tragjike, i riu shkon të varrosë gjyshen, por humb jetën. Emri
2 jave
U rrahën për 8 Mars/ Vjehrra: Nusja më kafshoi në dorë. E reja: Më ka qëlluar me sëpatë
2 jave
Tronditet Vlora, gjendet një kufomë e dekompozuar, ja ku po heton policia
2 jave
Kthehej nga festa e 8 marsit, vdes në aksident 30-vjeçarja/FOTO