Kronikë
2 dite
"Nuk pushonte së qari, bënte naze" Gruaja rreh për vdekje fëmijën 3 vjeç
Një nënë moldave, ka rrahur për vdekje fëmijën e saj. kështu të paktën ka deklaruar ajo para hetuesve, lidhur me vdekjen e fëmijës, e regjistruar që në Janar të këtij viti. “Nuk pushonte së qari, bënte shumë naze, e rraha se doja të kuptonte”. mësohet të jetë shprehur nëna. Kaq ka mjaftuar që policia italiane të marrë nën hetim edhe partnerin e saj, një emigrant shqiptar i cili dyshohet edhe ai për ushtrim dhune ndaj foshnjës. Emri
1 dite
Vetëvaret në qelinë e burgut të Tiranës 22-vjeçari
2 dite
"Nuk pushonte së qari, bënte naze" Gruaja rreh për vdekje fëmijën 3 vjeç
5 dite
Kurthi i policisë për të zbuluar grabitësit e Rinasit
1 jave
Shqiptarja godet djalin 6-vjeçar me thikë. Zbardhen detajet e krimit
1 jave
Tragjedi në familjen shqiptare, nëna masakron djalin 7 vjeç me thikë dhe më pas vetëvritet
1 jave
Abuzonte seksualisht me djalin 3 muajsh, arrestohet ‘nëna monstër’
1 jave
Tragjedia në Fier, policia zbardh emrat e çiftit të vrarë
1 jave
Horror në Greqi! Adoleshentja shqiptare përdhunohet nga njerku
2 jave
“Ishte e tmerrshme”. Ja detajet e aksidentit ku humbën jetën dy vajzat shqiptare
2 jave
Aksidenti tragjik në Itali, babai i Xhesikës i mbytur në lot: Edhe unë kam vdekur…
2 jave
Gruaja sulmon burrin, bashkë me djalin e rrahin dhe tentojnë ta mbysin
2 jave
FOTO - Tmerr! Kap gruan duke bërë seks, i pret kokën dhe shëtit rrugës