Letra psikologut
19 ore
“Im shoq është fantastik në shtrat, por ajo që më bën më fut frikën dhe dua të iki”
Ndonjëherë dashuria vihet mbi gjithçka…madje edhe mbi tradhtitë e njëpasnjëshme. Kjo është historia e një gruaje nga Anglia të cilën bashkëshorti në tre vite e ka tradhtuar 6 herë, por ajo vazhdon ta falë. Lexoni letrën e plotë që ajo i ka dërguar psikologes së ‘The Sun’. Letra e gruas “Jam një grua 27 vjeçe dhe prej katër vitesh jam e martuar dhe kam dy vajza. Unë dhe im shoq kemi qenë shumë të dashuruar por vetëm një
57 minuta
Bëra seks me vjehrrin, nuk e dija se…
19 ore
“Im shoq është fantastik në shtrat, por ajo që më bën më fut frikën dhe dua të iki”
4 dite
Letra e djalit: Bëj seks me motrën time, dua të tregoj por kam frikë se...
4 dite
Jam në hall me burrin, e dua por s'më plotëson. Pasi kryejmë marrëdhënie unë...
5 dite
Rrëfime erotike P.2 +16 /Gruaja në hall të madh: Digjem për seks, por burri im ....
6 dite
Nuk mjafton fiksimi me seksin, por ajo qē bën më pas ka shokuar edhe fëmijët
6 dite
“Ajo si e çmendur mu hodh sipër dhe bëmë seks, por ajo që pasoi ishte e dhimbshme”
1 jave
Kreva marrëdhënie me kunatën direkt pas dasme, por më pas ndodhi ajo që s’e prisnim
1 jave
Motra e të dashurës sime është shumë më argëtuese! Mes nesh ka pasion, hare dhe seksi është i mrekullueshëm - por nuk e dimë se çfarë të bëjmë...
1 jave
Histori e nxehtë +16 /Babai i shoqes time më dogji në shtrat nga kënaqësia
1 jave
Seksi mes nesh ka qenë fantastik, por tani e dashura ime nuk është më argëtuese në dhomën e gjumit
1 jave
Babai që mohoi djalin tim, kërcënon të na prish jetën që kemi ndërtuar