Mesazhe inbox
1 dite
Histori +16/ Djali e pa nënën e tij teksa komshiu e puthte tek organi gjenital
Deri para pak vitesh martesa ime ishte shumë e qëndrueshme, si fryt i kësaj martese na erdhën në jetë edhe dy djem. Si një familje normale në fshat unë punoja në punë të ndryshme dhe një farë ekonomie e kisha vënë pasi kisha punuar në kurbet, por shumë gjëra ndryshuan tek djali 8 vjeçar më tha se kishte parë komshiun duke puthur të ëmën në vendet e turpshme. Ajo e mohoi duke thënë se është i vogël dhe nuk kupto. Një ditë komshi
6 ore
Erotizëm +16 /As në ëndërr nuk e kisha parë atë p... ohh sa jam kënaqur
1 dite
Histori +16/ Djali e pa nënën e tij teksa komshiu e puthte tek organi gjenital
1 dite
Histori seksi në Tiranë +16/ Gruaja më tradhtoi për 3 vjet rresht me djalin e xhaxhit, tani kërkon të më marrë djalin
3 dite
Histori përvëluese +16 /Kolegu im është si terminator në shtrat, ja çfarë gjërash bëri me mua
3 dite
Histori përvëluese +16 /Kolegu im është si terminator në shtrat, ja çfarë gjërash bëri me mua
3 dite
Histori erotike +16 /Ja si e kapa gruan duke luajtur me penisin e tjetrit
4 dite
Rrëfehet shqiptarja: Kam 10 vjet që bëj seks me kushëririn, kam një …
6 dite
Rrëfim erotik +16 /Nuk ja dal dot burrit në seks, ja çfarë bëni ai pasi kemi kryer marrëdhënie
1 jave
Historia e laçianes: Do vetëvritem, më ka ardhur në majë të hundës jeta me burrin tim
1 jave
Erotizëm +16 /Rrëfehet kosovarja: Nipi i burrit tim më la pa ndjenja në shtrat nga kënaqësia
1 jave
Histori seksi në diktaturë +16 /Mësuesi i fizkulturës më zhvirgjëroi, sot është ....
1 jave
Punonjësja shqiptare e ministrisë: Pas kafes, komshiu më çoi në qiellin e shtatë