Te rekomanduara
Shiriti i te rekomanduarave do te mbushet automatikisht kur sistemi te marre infomarcionin e duhur mbi lajmet qe ju mendohet te pelqeni. Faleminderit!
3 jave
I dashuri, bosi i kokainës. Ja ç'shkruan gazeta italiane për Viola Spiron
2 muaj
FOTO/ Si do dukeshin Ronaldo, Grizman & Co nëse do ishin femra
2 muaj
FOTO/ Pagoi 4 prostituta për të kaluar natën, arrestohet lojtari i “Premier League”
2 muaj
E BUJSHME/ Pique ndahet nga Shakira? Çfarë po ndodh me çiftin e famshëm...
8 muaj
Femra dhe mashkulli a mund të jenë vetëm miq?
8 muaj
FOTO +16/ Ky është sportisti me të dashurën më seksi!
10 muaj
Harroni gafat e mëparshme të Rudina Magjistarit, kjo do t’ju bëjë të qeshni me lot
10 muaj
FOTO/ Viola Spiro i kthehet ekranit të TV dhe sportit
10 muaj
VIDEO/ Sharapova shkon pa të brendshme në emisionin televizv
1 vite
FOTO/ Irina nuk vendos dot: Messi apo Ronaldo?
1 vite
Kur del Irina vërtetë vijnë festat...
1 vite
FOTO/ Femrat e kanë zili, ndërsa meshkujt e ëndërrojnë