2 dite
Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja ti bëja
  Ajo e detyronte ti bënte seks oral gjatë ciklit menstrual dhe për këtë motiv, i shoqi i ka kërkuar divorcin. Idongesit Etuk, 38 vjeç, nigerian, ka akuzuar gruan e tij me të cilën ka 2 fëmijë, se e ka detyruar disa herë ti bënte seks oral gjatë një periudhe delikate të muajit. Raportohet se ai ka thënë së fundmi pra gjykatës se, gruaja e tij i përkiste një sekti që i detyronte meshkujt ti thithnin gjakun. “Gruaja ime është demoniake. Më ka detyruar
10 ore
Rrëfimi erotik +16 /Ja si e bëri për vete k... të dashurin tim në Durrës
10 ore
+16/ Historia e ndryrë e tradhtisë: E kam shok të ngushtë, por ia ... gruan e mahnitshme
21 ore
FOTO/ Mos e humbisni: Letra më e bukur e dashurisë në histori
1 dite
Drama që ndau binjakët nga Elbasani, vogëlushi-binjakut: Hajde në shtëpi, ndihem bosh pa ty
1 dite
Drama që ndau binjakët nga Elbasani, vogëlushi-binjakut: Hajde në shtëpi, ndihem bosh pa ty
1 dite
Histori e egër seksi +16 /Drejtoresha më detyron ti bëj ll... gjatë orarit të punës
1 dite
Drama e burrit të martuar: Gjëja e tmerrshme që më detyronte gruaja të bëja kur i vinin periodat
1 dite
Lufta e Marwa me mjekët që e duan të vdekur
1 dite
U lidhën kur ajo ishte 14 vjeç, fotot e miliarderit rus me modelen të bëjnë me dhimbje koke
2 dite
Rrëfimi rrënqethës i gruas për bashkëshortin: Më duhej ta vrisja, do të më vriste ai mua
2 dite
HISTORIA/ ‘Biseda e nxehtë, si më tërboi me seks mësuesja 45 vjeçe’
2 dite
Nuk pushonte së qari, shoku i nënës e qëllon me çifte foshnjën