2 dite
Shokoi njerëzit me daljen publike, ja dieta me të cilën Linda Halimi humbi 50 kile
Pas daljes në revistën People, si një frymëzim për të gjithë ata që duan të dobësohen, këngëtarja shqiptare, Linda Halimi ka zbuluar dietën ushqimore që e ndihmoi të rrëzonte 50 kilogramë. Kështu, për hidratim, Linda konsumon rreth 1.41 litër ujë në ditë Mëngjes: 3 vezë të skuqura me një filxhan me kërpudha të pjekura në skarë, qepë dhe speca. 1 gotë lëng portokalli. Dreka: 1 vezë të skuqur me një filxhan ori
2 dite
Shokoi njerëzit me daljen publike, ja dieta me të cilën Linda Halimi humbi 50 kile
6 dite
Dietë nga kardiologët: Humbisni 10 kg në vetëm 7 ditë
2 jave
Dëshironi një bark të sheshtë për festat? Ndiqni këto këshilla
2 jave
Pini këtë pije për 3 ditë dhe largoni fryrjen nga ushqimet e Vitit të Ri
3 jave
Zbulohet sekreti i femrave japoneze, ja përse nuk shëndoshen
3 jave
FOTO/ 5 kombinimet më të mira për lëngjet dimërore që pastrojnë organizmin
1 muaj
Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark
1 muaj
Vetëm dy përbërës natyror për të hequr dhjamin
1 muaj
Dardha, “dhurata e Zotit” kundër sëmundjeve
1 muaj
Ushqim i vjetër fshati në vend të bukës: Ky ushqim i vërtetë i ka vetëm tre përbërës!
1 muaj
Pije natyrale me spinaq që eliminon dhjamin në trupin tuaj për 20 ditë
1 muaj
Dieta me vezë të ziera që ju ndihmon të humbni 10 kg në vetëm 14 ditë