Kuzhina
2 dite
Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë
Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar. Përbërësit:60 gr thërrime buke60 ml qumësht400 gr mish i girë viçi200 gr mish i grirë1 vezë30 gr djathë kaçkavallPak arrëmyshk1 lugë gjelle majdanoz1 lugë gjelle nenexhikVajKripëPiperi zi Përgatitja:Shtoni thërrimet e bukës në një tas mesatar sëbashku me qumështin dhe l&eu
2 dite
Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë
2 dite
Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë
5 dite
Kurrë mos e blini më në dyqan, ja receta e gjalpit organik me dy përbërës
5 dite
Receta e mrekullueshme e gjalpit organik me dy përbërës
6 dite
Përbërësi sekret: Në këtë mënyrë BRUMI çdoherë do të fryhet më mirë!
1 jave
Receta tradicionale e brioshit, si ta bëni shumë thjesht në shtëpi
1 jave
Qollopit me miell misri
1 jave
A keni provuar ta gatuani kështu supën me kos?!
1 jave
Si të zhdukni aromën e hudhrës pa shumë mundim
2 jave
Mos gaboni ta hani mishin e pulës nëse i vëreni këto shenja (Foto)
2 jave
Si të përgatisni pilaf me spinaq
2 jave
Ushqimet që nuk duhet të konsumoni para gjumi