Kombetarja
2 dite
VIDEO/ Mbrëmja e shqiptarëve, sulmuesi i U-21 i bën gol Olimpiakosit
Pas 11 metërshit të pritur nga Thomas Strakosha, i cili i dhuroi fitoren Lacios dhe golit të shënuar nga Eros Grezda në barazimin 1-1 ndaj Dinamos së Zagrebit, është radha e një tjetër futbollisti shqiptarë për të lënë gjurmë në mbrëmjen e sotme.   Bëhet fjalë për sulmuesin e Kombëtares U21, Fiorin Durmishaj. 20-vjeçari e nisi takimin nga stoli dhe u hodh në fushën e lojës në minutën e 81-t.   Vetëm 3 minuta i mjaftuan Durmishajt p&eum
8 ore
Probleme në ligament për Kukelin, ja sa do të qëndrojë larg fushave
17 ore
Strakosha: Unë pasardhësi i Bufon? Dua të qëndroj gjatë këtu
18 ore
Renditja e FIFA-s/ Shqipëria humb 5 pozicione, ngjitet Kosova...
1 dite
Ajeti barazon në shtëpi përballë Torinos, Berisha pëson 3 nga Sampdoria
1 dite
Shkëlqen me Kombëtaren, por te PAOK-u Kaçe nuk duket as në stol
1 dite
Strakosha, rritja e papritur e talentit shqiptar
2 dite
Flet Strakosha: Dibalës ia prita 11-m me ndihmën e babait dhe Zotit
2 dite
VIDEO/ Mbrëmja e shqiptarëve, sulmuesi i U-21 i bën gol Olimpiakosit
2 dite
Basha “paqe” me Vajushin, skuadra e Ujkanit fiton me 9 lojtarë
2 dite
VIDEO Është momenti i artë i Grezdës, gol Dinamo Zagrebit
2 dite
(VIDEO+FOTO) Rrëfimi ndryshe i Panuccit: 'Gruaja e jetës', De Biassi dhe Kombëtarja
2 dite
Strakosha pret penalltinë Dybala-s