Kombetarja
1 dite
Duka zgjedh trajnerin e ri dhe i vë kusht: Na ço në Botëror!
Xhankarlo Kamoleze është shumë pranë stolit të përfaqësueses shqiptare, nëse pranon kushtin që i ka vënë presidenti i FSHF-së, Armand Duka.     Sipas asaj “Eurosport”, atij i është ofruar një kontratë dyvjeçare për të zënë vendin e lënë bosh nga Xhani De Biazi i cili dha dorëheqjen pas ndeshjes mes Izraelin.   Por për të nënshkruar, ai duhet të pranojë më parë edhe kushtin që me sa duket ka kreu i FSHF-
2 ore
Akord “xhentëlmenësh”, De Biazi i fali FSHF-së 160 mijë euro
4 ore
Ofertat, listë e gjatë për Ledian Memushajn...
18 ore
Asnjë shqiptar në 500 futbollistët më të mirë në botë...
1 dite
Nuk pati asnjë ofertë konkrete nga FSHF, Inzagi qëndron në Serinë B
1 dite
Formacioni i më të mirëve të SHBA, Gashi-Hyka shans për të sfiduar Realin
1 dite
Ditë e rëndësishme për Gjimshitin, ja klubi që këmbëngul...
1 dite
Shqipëria, gafë me llogaritë. Pasardhësi i De Biazit s'mund të bëjë...
1 dite
Duka, i fiksuar pas emrave të mëdhenj. Ide për një takim me...
1 dite
Shokë skuadre me Strakoshën, Lacio piketon Memushajn...
1 dite
Duka zgjedh trajnerin e ri dhe i vë kusht: Na ço në Botëror!
2 dite
Talenti shqiptar rinovon kontratën me klubin belg...
2 dite
Foto / Kur shkon të votosh, por e bën votën të pavlefshme prej Gashit