Shtëpia
2 dite
Ky truk do t’i bëjë rrobat tuaja të shkëlqejnë
  Shpesh mund të bëjmë shumë gabime duke zgjedhur detergjentin e duhur për rroba. Por lajmi i mirë është se ju duhet vetëm një përbërës në çdo larje, për të ruajtur para dhe nervat. Është interesante se e gjitha çfarë duhet të bëni është të hidhni pak uthull të bardhë në makinën e larjes aty ku e hidhni detergjentin dhe rrobat tuaja do të shkëlqejnë si asnjëherë më parë, transmeton Gazeta Express. P
2 dite
Ky truk do t’i bëjë rrobat tuaja të shkëlqejnë
6 dite
Nëse keni ndonjë nga këto sende, hidhini urgjentisht! Po shkatërroni veten
2 jave
Ja pse duhet të lini një monedhë në frigorifer para se të dilni nga shtëpia
2 jave
Kështu mund ta hiqni erën e pakëndshme të këpucëve
2 jave
Ju vijnë fatura të larta? Këta janë harxhuesit më të mëdhenj të energjisë që i keni në shtëpi!
2 jave
Si ta bëni hekurin tuaj të shkëlqejë sërish
3 jave
7 mënyra të thjeshta për të mbajtur të bardha, rrobat tuaja të bardha
3 jave
Kujdes! Kurrë mos i lani rrobat në 30 gradë, ja çfarë rrezikoni
3 jave
Mënyra më e mirë për të larë xhupat me pupla
4 jave
Ja pse duhet të përdorni çarçafë të bardhë në dhomën e gjumit
1 muaj
Zbuloni gjininë e bebit duke matur tensionin e nënës shtatzënë
1 muaj
Nuk keni ujë në shtëpi?! Ja se si t’i zhbllokoni tubacionet e ngrira