Skandal
1 dite
Noizy dhe Enca “përfundojnë” te “Shihemi në gjyq”, të gjithë po tallen me ta
Edhe pse nuk ka më asgjë të veçantë, sherri Noizy-Enca dalëngadalë u bë një nga ngjarjet më të bujshme të showbizit.Por kjo nuk ndalet vetëm këtu, njerëzit kanë filluar edhe të tallen me këto dy personazhe, madje të bëjnë edhe fotoshope për të ironizuar disi zënkën e tyre publike. Një i ri ka realizuar një modifikim sikur Noizy dhe Enca kanë përfunduar te “Shihemi në gjyq” tek Eni Çobani dhe e ka dërguar pranë JOQ,
1 dite
Noizy dhe Enca “përfundojnë” te “Shihemi në gjyq”, të gjithë po tallen me ta
1 dite
Noizy dhe Enca “përfundojnë” te “Shihemi në gjyq”, të gjithë po tallen me ta
3 dite
"Striptizë... dhe rrëfime", ja prifti që po tërbon planetin
4 dite
Histori/ Kur e dashura të ofron seks me shumicë
4 dite
"Seks me 10 euro"...zyrtari zbulon motelet
5 dite
VIDEO/ Skandal në Tiranë! Zhvishet vajza në urbanin e Kombinatit
1 jave
VIDEO-FOTO /Sherr spektakolar mes femrash
1 jave
Shokon 14-vjeçarja: Babai më la shtatzënë, jam e lumtur!
2 jave
Tmerr në Greqi, masakrohet familja shqiptare, vdes gruaja, në gjendje të rëndë djali 27-vjeçar
2 jave
Mësuesja "me pullë të kuqe". Nxënësit kërkojnë në internet për mësuesen e tyre, shokohen çfarë zbulojnë
2 jave
Dëshmia rrënqethëse e shokut të ngushtë të Kikës: E detyronte çdo ditë gruan të shkonte me meshkuj të tjerë për 30 euro
3 jave
Vajzat që skandalizuan emisionin e Rudinës, e pranojnë te Çani: Kemi bërë treshe