Skandal
2 dite
Luana dhe të pasmet e saj bëhen objekt talljeje: Na e shpife, brekë me mbushje
Luana Vjollca është rikthyer në ekran me emisionin “Pa limit”, duke e nisur këtë sezon me intervistën që i bëri motrës së saj, Marina Vjollca. E veshur me një fustan të bardhë, Luana ekspozonte linjat pasi ka marrë disa kilogramë me tepër se ç’duhet. Vetë Luana është shprehur se fillimisht u ushtrua në palestër me programe që të rrisin volumin e fizikut, por më pas situata i doli jashtë kontrollit. Ky fakt nuk i ka shpëtuar syrit vëzhg
1 ore
FOTO/ Pornostarja nga Tirana: Ja si janë meshkujt shqiptarë në seks
6 ore
Histori seksi në Tiranë/ ‘Shoqja më futi në shtëpi, unë u kënaqa me burrin e saj...’
6 ore
Djali e bind vajzën të tradhtojë të dashurin vetëm me një foto penisi
1 dite
Tiranë/ E çon vajzën për drekë në lokalin luksoz, por nuk ka lekë për motel
1 dite
Shqiptarja ndihmon të pastrehun, por reagimi i tij e tmerron
1 dite
Sheqerka” që shoqërohet me pensionistë të pasur, rrëfen arsyen
2 dite
VIDEO +18/ Olta Gixhari hap këmbët përpara Ermal Mamaqit
2 dite
Kur veshja "të lë në baltë"... Foto galeri
2 dite
Luana dhe të pasmet e saj bëhen objekt talljeje: Na e shpife, brekë me mbushje
3 dite
Një super skandal do të ndodhë sot në 'Zonë e Lirë' (Video)
4 dite
SKANDALI/ Punë me pagë 1200 euro po bëre seks me shefin! Lexoni mesazhet e menaxheres...
4 dite
Isha përgjumësh, shqiptari më futi dorën dhe...”, zvicerania tregon historinë kur ishte e dehur