VIP
1 dite
Për darkë në shtëpinë e Majlinda Bregut, ja çfarë gatuan ajo...
Të të përgatis darkën një deputete është natyrisht një privilegj që jo kushdo mund ta ketë.Megjithatë, miqtë e Majlinda Bregut duket se shijojnë shpesh darkë të përgatitur nga duart e saj.Politikania, e cila shquhet për pamjen e saj të kuruar dhe fashion, ka publikuar pak minuta më parë një foto, ku shihet se ka përveshur mëngët dhe po gatuan.“Meqenëse asnjeri s’kishte ngrënë fare fare po fare, këtë periudhë, unë dhe doktori &ldq
1 dite
Për darkë në shtëpinë e Majlinda Bregut, ja çfarë gatuan ajo...
3 dite
Shtëpia e kryeministrit Rama? E çuditshme, ashtu siç e kishit menduar
3 dite
Humbja e babait, flet Bojken Lako: I kam dhënë shumë pak kënaqësi në jetë
1 jave
Rrëfehet Balina Bodinaku, ja si nisi lidhja me Andi Bushatin
1 jave
FOTO/ Genta e Big Brother nxjerr diamantet: ‘Ishte koha kur kisha të dashur laçjan’
1 jave
Kallashi e publikon...më në fund
2 jave
Foto/ Zbulohet e dashura “bombë” e djalit të presidentit Thaçi
2 jave
Eni Çobani ka një dëshirë të veçantë për vitin që po vjen
2 jave
Eni Çobani "humbet" memorien
2 jave
Muzika shtrin Zajminën
2 jave
Befason J.Lo: Ja i dashuri i ri
3 jave
FOTO/ Ami zbulon se si janë pritur Krishtlindjet në shtëpinë e saj