VIP
1 dite
FOTO/ Çudit trashëgimtarja simpatike e Top Channel: ‘Ja për çfarë jam gati të vdes...!’
Trashëgimtarja simpatike e Top Channel, Lori Hoxha, vazhdon të jetë gjithnjë një nga personazhet e preferuara të mediave rozë për shkak të jetës së saj luksoze dhe stilit të veçantë. Të gjithë tashmë e njohin fiksimin për makinat luksoze, të cilat i zbulon herë pas here nëpërmjet postimeve që bën në rrjetet social, shkruan Syri. Pas fotove të ditëlindjes së mamit, Lori shfaqet në timonin e makinë së saj Jaguar. Dhe në nënshkrim
1 dite
FOTO/ Çudit trashëgimtarja simpatike e Top Channel: ‘Ja për çfarë jam gati të vdes...!’
6 dite
Sadije Berisha shpërthen: Burrat zgjedhin bibat, kjo është historia e jetës sime (Foto)
6 dite
Të gjithë flasin për dy pasaniket shqiptare, por e dini historinë e dashurisë së mamasë Vjollca Hoxha?
6 dite
FOTO/ E mbani mend Jurgen Kurtin që u akuzua për vrasjen e të atit? Ja çfarë bën ai sot
1 jave
Ajo që Landi ka bërë për fëmijët e Dr Florit do t’ju këpusi shpirtin (Foto)
1 jave
‘Mirëmëngjes k**va’! Bleona Qereti i thotë Rozana Radit: Më duhet urgjent!
1 jave
FOTO/ Ju kujtohet Marieli i Big Brother, shikoni se çfarë po ndodh në jetën e tij sot
1 jave
Bes Kallaku ‘në gjak’ me futbollistin e Kombëtares (Foto)
1 jave
FOTO/ Ju kujtohet Marieli i Big Brother, shikoni se çfarë po ndodh në jetën e tij sot
1 jave
FOTO/Kush është Andi, miliarderi i ri shqiptar që po tërbon vajzat me jetën luksoze
1 jave
Zbulohet "lidhja intime" e Taulant Ballës me Jenifer Lopez (FOTO)
1 jave
Jozefina Topalli surprizon imituesen e saj në ditën më të bukur