Show biz
1 dite
FOTO/ Shikoni si është ‘katandisur’ Gylsereni, nuk do ta besoni atë që ju shohin sytë...!
Roli që e ka në serialin ‘Kosem’ e ka detyruar që të bëjë një ndryshim të frikshëm në fytyrën e saj.  Fjala është për aktoren turke Nurgül Ye?ilçay, e cila në disa fotografi të hedhura në Instastory, ka tmerruar me pamjen e saj Kjo për shkak se grimi që po bën t’u dukur si një grua më e moshuar, nuk dukej fare mirë në fytyrën e saj, duke i dhënë një pamje të tmerrshme. E nëse krahasohet me pamjen e saj reale, N
1 dite
FOTO+VIDEO/ Flori Mumajesi sulmohet në mënyrë të organizuar, shkak bëhet kënga e re e tij
1 dite
FOTO/ Shikoni si është ‘katandisur’ Gylsereni, nuk do ta besoni atë që ju shohin sytë...!
1 dite
FOTO/ Ronela Hajati mahnit me pamjen e saj
3 dite
FOTO/ E frikshme! Ja ku ka përfunduar Marina
3 dite
Aurela Gaçe dhe Eli Fara: I kemi kërkuar lekë borxh njëra-tjetrës
3 dite
Adrola Dushi: 'Unë nuk do t'ia fal vetes kurrë...'
3 dite
FOTO/ Kjo është një nga biondet më seksi në planet?
3 dite
FOTO/ Zaiminën kaq ‘përvëluese’ nuk e keni parë kurrë!
4 dite
FOTO/ Rena, 2 vjeçarja shkodrane më e njohur në Shqipëri
4 dite
Vipat e Bllokut ‘masakrojnë’ Greta Koçin, i zbulojnë protezën në të pasme
4 dite
FOTO/ Vajza e Ema Andreas ekspozon gjoksin shpërthyes, por për pak sa nuk i del ‘Zogu’
4 dite
Surprizon Stresi: Ja kush duhet ta qeverisë Shqipërinë pas 25 qershorit