Show biz
2 dite
Çiljeta Xhilaga shtatzënë, në ashensor? Si reagon këngëtarja pas këtij prezantimi
"Floorless" është titulli i filmit që shumë shpejt do ta rikthejë Çiljetën si aktore. Një projekt i cili ka disa vite punë, do të pushtojë kinematë që nga data 19 tetor. Pak ditë para premierës së filmit, Çiljeta ka ndarë edhe për miqtë e saj një video në të cilën ajo përjeton një situatë jashtë së zakonshmes ose asaj që ne kemi imagjinuar gjithmonë brenda profilit të artistes. E ftuar mbrëmjen e djeshme në Top Magazine p
2 dite
Çiljeta Xhilaga shtatzënë, në ashensor? Si reagon këngëtarja pas këtij prezantimi
2 dite
FOTO/ Nuk jua pret mendja për çfarë ka qenë sherri i parë si burrë e grua mes Ermalit dhe Amit
2 dite
FOTO/ Nard Ndoka reagon pas deklaratës së Bes Kallakut: E kam mik të vjetër, por që kur u martua ...
2 dite
FOTO/ Bes Kallaku sqaron njëherë e mirë, nëse do të rikthehet apo jo në ‘Portokalli’
2 dite
Gruaja e Robert Aliajt i përgjigjet Fiorit: Humbe shansin për të treguar…
3 dite
FOTO/ Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', shikoni çfarë bën për Bes Kallakun
3 dite
Dona rrëfen të vërtetën e hidhur për Musai, jashtë Big Brother ishte larg idealit
3 dite
FOTO/ Së shpejti ka dasmë! Miriam Cani dhe Alban Skëndraj do t’ia bëjnë “bam”...
3 dite
FOTO/ ‘Siç ke zemrën, ta bën Zoti fytyrën’…, Olsi ia kthen Fiorentinës?
4 dite
Rasheli largohet nga ‘Xing me Ermalin’
4 dite
Cana rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshorten italiane: Do martohesha me shqiptare por…
4 dite
FOTO/ Djali i Ardit Gjebreas prezanton të dashurën, vajza e biznesmenit të njohur