Sociale
1 dite
Policia e Tiranës jep alarmin: Kujdes nga këto vajza në internet!
“Burrat shqiptarë shantazhohen për videot intime nga femrat e huaja në Skype”. Ky është shqetësimi që ngre policia e Tiranës. “Raste të çuditshme por reale që ndonjëherë mund të mendohen të papreceptueshme prekin realitetin e burrave shqiptarë që lidhen dhe flirtojnë në internet me femra të huaja. Një rast i tillë është regjistruar në Drejtorinë e Policisë Vendore Tiranë duke treguar se një burrë ndihej i shantazhuar nga nj&
1 dite
Policia e Tiranës jep alarmin: Kujdes nga këto vajza në internet!
3 dite
Ajsi Xhaxhaj: 5 vite e abuzuar seksualisht. Më vranë ëndrrat dhe fëmijërinë
3 dite
Përdhunonte dhe rrihte gruan në sy të 3 fëmijëve të mitur, pranga 44-vjeçarit shqiptar në Itali
4 dite
Flet burri i mësueses që përloti shqiptarët te Arditi: Jam i tronditur, të gjithë jeni mashtruar
1 jave
Denoncimi/ Gruaja nga Berati rrëfen dramën: Si fqinji më ngacmoi seksualisht
1 jave
"Burri mu dogj i gjallë në shtëpi sepse zjarrëfikësit e Shkodrës ngatërruan lagjen"
1 jave
Ja çfarë i ndodhi një burri të martuar pasi bëri seks me prostitutën shqiptare!
1 jave
'O babi nana më ka marr, hajde na gjej në Tiranë" / Ngjarja e rëndë e shqiptarit nga Maqedonia
2 jave
Burri zbulon mesazhet e gruas me shoqen për 8 mars, ja si e gënjeu ajo
2 jave
Mashtroi të dashurën invalide duke i premtuar dashuri, dënohet i riu që i mori miliona lekë
2 jave
Ish-gazetarja e ‘ABC’ kërkon ‘ndihmë’: Nuk duam lule, por ligje që na mbrojnë nga ngacmimet seksuale në punë
2 jave
Italia ofron 30850 vende pune për emigrantët, kush përfiton