Lajmi i fundit
17 ore
Lotaria amerikane, thirrja e ambasadës: Regjistrimi nis nga e para (Arsyeja)
Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë sot një njoftim të rëndësishëm lidhur me lotarinë amerikane.   Pas problemeve teknike në sistem, qytetarët që kanë aplikuar para deri në datën 18 tetor do të duhet të ribëhen nga e para.   Në njoftimin e Ambasadës thuhet se periudha e re e regjistrimit për Lotarinë DV-2019 do të hapet të nërkurën, më 18 tetor 2017, (në orën 18:00 ora lokale) dhe do të mbyllet më 22 nëntor 2017. &
17 ore
Skandal me Zëvendëskryeministren në Shkodër, nuk pyet për ligjet...
17 ore
Lotaria amerikane, thirrja e ambasadës: Regjistrimi nis nga e para (Arsyeja)
4 dite
Ndahet nga jeta ish-ministri Dritan Prifti, vuante nga...
4 dite
Doni të aplikoni për Lotarinë Amerikane? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm
6 dite
E FUNDIT / “I vodhi 78 mijë euro dhe një Q7”, reagon ish deputeti Ndocaj: Ja e vërteta
6 dite
NDËRPRITEN APLIKIMET PËR LOTARINË AMERIKANE, NDODH E PAPRITURA (FOTO)
1 jave
Dalin pamjet / Makina ku udhëtonte Qazim Sejdini përplasi një person me motor (FOTO)
1 jave
Kryemadhi, Ramës nga Durrësi: 33 zv. ministrat nuk janë socialistë por...
1 jave
Alarm në Tiranë, pako e dyshimtë në zonën e “9-katsheve”
1 jave
VIDEO, Policia raprezalje furgonëve të shkollave...
1 jave
Presidenti Meta me pistoletë në dorë
1 jave
Ngjarjet në Elbasan, gjykata merr vendimin... (Dëshmia e Enea Bekteshit)