Lajmi i fundit
1 ore
Flet babai i 10 vjeçarit: Si e gjeta tim bir pas disa orësh kërkime. Dhe një mesazh për prindërit
Shpëtim Meta dje ka provuar tmerrin. Për disa orë me radhë ai nuk e ka ditur se ku e kishte të birin 10 vjeç. Fëmija ishte nisur në mëngjes për në shkollë me furgon dhe në drekë nuk ishte kthyer në shtëpi. Shoferi u kishte thënë prindërve se “e kam lënë para shkollës”, nga ana tjetër mësuesja u kishte thënë se “nuk ka qenë në mësim”. Të alarmuar prindërit kanë nisur kërkimet, gjithashtu e kanë denoncu
1 ore
Flet babai i 10 vjeçarit: Si e gjeta tim bir pas disa orësh kërkime. Dhe një mesazh për prindërit
3 dite
Lajmi që na duhej: Ja çfarë po ndodh me gripin e tmerrshëm në Shqipëri
3 dite
"Lumë” tërmetesh në Elbasan, 12 lëkundje “shkundin” banorët
4 dite
E përballuat acarin? Kujdes, moti do t’ju sdojë sërish, ja si!
1 jave
Mos u gëzoni shumë nga pushimet e gripit, ja si do i zëvendësoni orët e humbura në shkollë
1 jave
Sot dhe nesër Shqipëria “Kallkan”, sinoptikanët: Ja kur ikën i ftohti siberian
1 jave
'Së shpejti fillon Lufta e Tretë Botërore'
1 jave
Përdhunohet nga dy persona, 19-vjeçarja nga Tirana ndryshon dëshminë pas kërcënimit. EMRAT
1 jave
Si “Deda në shtyllë”, ngrin punonjësi i OSHEE në Kukës, dërgohet me urgjencë në spital
1 jave
Nisin reshjet e borës në Pukë, bashkia: ARRSH të mbajë të hapura rrugët
1 jave
Mbyllja e shkollave dhe kopshteve/ Çfarë po mundohet të fshehë qeveria?
1 jave
Gripi dhe i ftohti, Qeveria: Pushim edhe 3 ditë të tjera prindërit që punojnë në administratë