Telenovela
9 ore
“Si ta quaj këtë dashuri” , Akash i propozon Pajalit, ja ç’do ndodhë sot
Arnav gjen Kushin të fshehur. Kushi arrin të shpëtojë dhe largohet. Anxhali i tregon Arnavit byrzylykët e mamasë së tyre të cilat do i vendosë nusja e ardhshme e Arnavit. Anxhali i lexon Arnavit edhe letrën nga mamaja dhe të dy qajnë.   Anxhali largohet ndërsa Kushi e gjen Arnavin duke parë yjet. Akash i bën një surprizë Pajalit dhe i lexon një poezi. Arnav i cili është duke parë yjet pyet Kushin nëse është e  vërtetë që prindërit e tyre jan&eu
9 ore
“Hakmarrje”-Nënë e bijë do të rigjejnë njëra tjetërën pas kaq shumë vitesh. A do të tregohet Jamur e sinqertë deri në fund?.. Ja cfarë do ndodhë në episodin e ardhshëm!
9 ore
“Si ta quaj këtë dashuri” , Akash i propozon Pajalit, ja ç’do ndodhë sot
5 dite
“Si ta quaj këtë dashuri” , Kushi detyrohet të fejohet me Sham, ja ç’do ndodhë të hënën
6 dite
“Hakmarrje”-Ryzgar i shpreh Jamurit dyshimet që ka ndaj Derin. Kush do të dëgjojë këtë bisedë?.. Ja cfarë do ndodhë në episodin e ardhshëm!
6 dite
“SI TA QUAJ KËTË DASHURI” / Ja kur Kushi do e marrë vesh se kush është Sham
1 muaj
Si ta quaj këtë dashuri’, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…
1 muaj
‘SI TA QUAJ KETE DASHURI’/ Anxhali: Im shoq tentoi të më mbyste, ja si i kam marrëdhëniet me Akash dhe Arnav
1 muaj
FATE TE KRYQEZUARA/ Burhan rrëmben Xhansunë e cila pret djalë, Dilara ndahet nga Haruni; Ja ç’do të ndodhë
1 muaj
‘Si ta quaj këtë dashuri’ , Kushi dhe Pajal gëzohen, Sham rikthehet, ja çfarë do ndodhë sot
1 muaj
‘Si ta quaj këtë dashuri’, ja çfarë do të ndodhë këtë javë...
2 muaj
“Si ta quaj këtë dashuri”, Arnav vendos të largohet nga shtëpia, ja çfarë do ndodhë nesër
2 muaj
“Si ta quaj këtë dashuri”, Kushi jep dorëheqjen, ja çfarë do ndodhë nesër