Shumësportësh
1 dite
Trukimet, Shqipëria përfshihet në akuza nga Federbeti edhe në volejboll
Kompania e monitorimit të basteve Federbet ka denoncuar ndeshjen e volejbollit të meshkujve, ku kombëtarja shqiptare luajti ndaj Azerbajxhanit më datë 23 qershor.   Sipas Federbet, në këtë ndeshje janë luajtur baste anormale me shuma të mëdha parash që Shqipëria do të fitonte në setin e parë me më shumë se 5 ose 6 pikë diferencë.       Federbet gjithashtu ka denoncuar ndeshjen mes Suedisë dhe Azerbajxhanit, e luajtur më 25 qershor, për të nj&
5 ore
Dyshimet e “Federbet”-it për bastet në volejboll, reagon presidenti...
1 dite
Trukimet, Shqipëria përfshihet në akuza nga Federbeti edhe në volejboll
1 jave
Oslo, Gega vendos rekord kombëtar në 3.000 m me pengesa
1 jave
Volejboll / Shqipëria e meshkujve spektakolare, thyen Suedinë në 5 sete
2 jave
Liga Evropiane / Shqipëria e dyta, mposht 3-1 Bjellorusinë
2 jave
Video / Çuditë e impiantit “Parku Olimpik”, ftohja bëhet me....
2 jave
Garoi i dëmtuar, Smaljaj shpallet kampion: Shteti mos të pendohet kur të....
3 jave
Theu urdhrin ushtarak, ministria ndalon Gegën të garojë në Turqi
1 muaj
Çiklizëm, kampioni Eugert Zhupa në fokusin e “Eurosport”
1 muaj
Tjetë Europian i Peshëngritjes në Shqipëri, ja ku do të zhvillohet
1 muaj
Ngjarje e rëndë, plagoset në atentat boksieri i Vllaznisë
2 muaj
VIDEO / Xhoshua mbret i peshave të rënda, Klitçko lufton por bie në fund