Bota
2 dite
Video / Idiotësia e vitit! Shoku i Mavrajt do mungojë 7 muaj për një...!
Futbollistë, kujdes kur festoni golat! Mos ndiqni shembullin e mesfushorit të Hamburgut, Nikolai Myler.   Mesfushori i Hamburgut ishte shumë i lumtur që shënoi golin e avantazhit të skuadrës së tij në ndeshjen e hapjes kundër Augsburgut dhe vrapoi drejt këndit për të festuar.   Rrotullimet e tij nuk ishin edhe aq të koordinuara, pasi lojtari u rrëzua keq në tokë duke dëmtuar gjurin dhe duke lënë në mes festimet.   Ishte minuta e 8 e ndeshjes por menjëherë u ku
5 ore
Goditja e fundit në merkato, Milani i beson Kaliniçit numrin e Shevës
8 ore
Tjetër çmenduri nga Franca, Monako gati 100 mln € për sulmuesin...
9 ore
Barça dorëzohet për Coutinho, e thonë mediat angleze...
9 ore
Dridhet Barcelona, Mançester Siti takon menaxherët e Lionel Mesit
1 dite
Pamje të rënda / Dramë në Rusi, rrihet për vdekje në rrugë kampioni i botës...
1 dite
Dy gola e 2 asiste, Nejmar udhëheq PSG-në drejt fitores... (VIDEO)
1 dite
Milani e Interi e fillojnë me fitore 3-0, shtyhet debutimi i Ajetit e Gjimshitit (VIDEO)
1 dite
Mesi godet 3 shtylla, Barça e nis kampionatin me fitore ndaj Betisit (VIDEO)
2 dite
Mbape, çmenduria e radhës e PSG-së. Thyhet çdo rekord...
2 dite
Arrati nga Barcelona! Siti është gati të paguajë klauzolën e Mesit
2 dite
Video / Idiotësia e vitit! Shoku i Mavrajt do mungojë 7 muaj për një...!
2 dite
Video / “Je një copë m…”, fraza që i kushton të kuqen Grizmanit