Superliga
1 dite
Talenti i Skënderbeut kalon në Francë, firmos për 4 vite me Lille
Agim Zeka është zyrtarisht futbollisti i Lille në Ligën e Parë francez. 19-vjeçari ka firmosur të premten kontratën me klubin e ri duke hedhur një hap gjigand në karrierën e tij.   Në merkaton e verës pati kontakt nga disa skuadra ku ndër to Monaco ishte shumë afër sulmuesit por në fund palët nuk gjetën akordin dhe transferimi u shty për në janar. Në këtë sesion të transferimeve drejtuesit e Lille u treguan më të shpejtë dhe siguruan shërbime
1 dite
Përplasja Muzaka-Tirana, palë përfundojnë në gjykatë!
1 dite
Demi: 150 mijë eurot e FSHF-së? Hiçgjë, nuk e konsideroj
1 dite
Flamurtari kundër Kukësit, superofertë për Floresin dhe Troisin
1 dite
Leuka drejt firmës, Josa vendos për sulmuesin moldav!
1 dite
Gaziantepspor insiston për Lenën, me Kukësin e ndajnë...
1 dite
Talenti i Skënderbeut kalon në Francë, firmos për 4 vite me Lille
1 dite
Shtyrja e kampionatit, Partizani e Skënderbeu shfrytëzojnë pushimin
2 dite
Takaj: Ja për çfarë shume mund ta shes Latifin...!
2 dite
Partizani vijon stërvitjen, zgjat qëndrimi në Turqi
2 dite
Sjellja e tifozëve, Disiplina dënon Luftëtarin!
2 dite
“Shfryn” Skënderbeu, fiton 3-1 miqësoren me Sumqayit
2 dite
Superiorja shtyhet më një javë, arrihet marrëveshja mes klubeve