Superliga
1 dite
Zhgënjimi i merkatos së kuqe zëvendëson Çani-Manaj te Piza
Gjatë verës të vitit të kaluar, Partizani afroi një futbollist slloven të quajtur Dalibor Volas.   Sulmuesi qëndroi vetëm 36 ditë të “demat”, ku luajti 17 minuta në Kupat e Europës duke marrë 21 mijë euro. Ai më pas u largua sepse nuk i bindi drejtuesit e kuq, të cilët e cilësuan si zhgënjim.   Pas largimit nga Partizani, Volas iu bashkua skuadrës sllovene, Çelje, ku në 28 takime ai shënoi 15 gola.   Me
2 ore
Prapaskena për Ekubanin, Dervishi zbulon rrengun: Demin e gënjyen...
2 ore
Cungu ripërsërit apelin: Jemi vonë për të ndërtuar skuadrën
4 ore
"Baza e ekipit, lojtarët e vjetshëm, afrimet në merkato duan kohë..."
5 ore
Të dehur e të armatosur, policia ndalon tifozët bullgarë në kufi (Foto)
5 ore
Tetë orë fluturim, gjumë në avion dhe zgjimi. Dita e Tiranës në Netanja..
5 ore
Përfitimet nga UEFA, klubet shqiptare luajnë për 2 mln e 85 mijë euro
5 ore
Partizani kërcënon Botevin me “tredhëmbësh”. Përplasje për stadiumin
5 ore
Shkeli marrëveshjen me klubin, Kukësi do të hedhë në gjyq Allën
5 ore
Flamurtari, “mbreti” i merkatos në Superiore. Vlonjatët në “sulm” për...
19 ore
Ze Maria “kërcënon” Makabin: Vijmë me të rinj, por kujtoni si e...
19 ore
Kur futbollistët shqiptarë preferojnë që t’i kenë emrat grekë… (FOTO)
1 dite
Ankand për Çanin, kundërshtari i Kukësit i ofron 200 mijë euro në vit