1 dite
Duka zgjedh trajnerin e ri dhe i vë kusht: Na ço në Botëror!
Xhankarlo Kamoleze është shumë pranë stolit të përfaqësueses shqiptare, nëse pranon kushtin që i ka vënë presidenti i FSHF-së, Armand Duka.     Sipas asaj “Eurosport”, atij i është ofruar një kontratë dyvjeçare për të zënë vendin e lënë bosh nga Xhani De Biazi i cili dha dorëheqjen pas ndeshjes mes Izraelin.   Por për të nënshkruar, ai duhet të pranojë më parë edhe kushtin që me sa duket ka kreu i FSHF-
2 ore
Prapaskena për Ekubanin, Dervishi zbulon rrengun: Demin e gënjyen...
2 ore
Akord “xhentëlmenësh”, De Biazi i fali FSHF-së 160 mijë euro
2 ore
Cungu ripërsërit apelin: Jemi vonë për të ndërtuar skuadrën
4 ore
Ofertat, listë e gjatë për Ledian Memushajn...
4 ore
"Baza e ekipit, lojtarët e vjetshëm, afrimet në merkato duan kohë..."
5 ore
Të dehur e të armatosur, policia ndalon tifozët bullgarë në kufi (Foto)
5 ore
Tetë orë fluturim, gjumë në avion dhe zgjimi. Dita e Tiranës në Netanja..
5 ore
Përfitimet nga UEFA, klubet shqiptare luajnë për 2 mln e 85 mijë euro
5 ore
Partizani kërcënon Botevin me “tredhëmbësh”. Përplasje për stadiumin
5 ore
Shkeli marrëveshjen me klubin, Kukësi do të hedhë në gjyq Allën
5 ore
Dyshimet e “Federbet”-it për bastet në volejboll, reagon presidenti...
5 ore
Flamurtari, “mbreti” i merkatos në Superiore. Vlonjatët në “sulm” për...