2 dite
Basti i fituar i Tares, tani e “adhurojnë” edhe... tifozët e Romës
Ishte fitorja e Lacios, e Lotitos, Inzagit, por mbi të gjitha edhe e Igli Tares. Basti i vështirë që vuri me “veten” dhe tifozët bardhekaltër për të lënë jashtë kësaj finaleje sulmuesin Balde. Në deklaratën e tij përpara ndeshjes tha se lojtari nuk ishte shumë i përqendruar dhe të gjithë bashkë morën vendimin për të mos e grumbulluar.   Një vendim që përpara finaleve të rëndësishme është gjithmonë i diskutueshëm
12 ore
Ëndrra e Shkëndijës bëhet makth, Milani fiton me goleadë (Video)
13 ore
Ballist Morina në telashe, konfirmohet ekstradimi në Serbi...
13 ore
Kategoria e Parë / Licencimet e stadiumeve, 4 klube janë “OK”
13 ore
Ermal Kuqo s'i ndahet baskebollit, në NBA…si drejtues
13 ore
"Munda idhullin tim Buffon. S'ka konkurrencë me Berishën"
13 ore
E pabesueshme në Zagreb, Skënderbeut i ikën fitorja në shtesë (Video)
19 ore
S'ishin vetëm shifrat e transferimit, Latifin e çoi në Hungari....
21 ore
“La Gazzeta Dello Sport”: Shkëndija, klubi me zemër shqiptare e kuqezi
21 ore
Skënderbeu, ja 10 arsye për të besuar te mrekullia...!
21 ore
Trajneri i la të birin 45 minuta në nxehmje, presidenti ikën nga tribuna
21 ore
E donte e gjithë Superiorja, talentin e Apolonisë e “rrëmben” Laçi
22 ore
Kryebashkiakja: Optimistë për Vllazninë, po punojmë për privatizimin