Gossip
2 dite
I nxori sekretin për seksin, skenaristja e Big Brother për Arbana Osmanin: Do ta pushoj nga puna...
Skenaristja e Big Brother Alessia ishte e ftuar sot ne programin Pasdite ne Top Channel dhe ka zbuluar detaje ne lidhje me kete projekt. E pyetur nese ne kete edicion te Big Brother do te kete apo jo seks, Alessia tha: Kush ta ka thene ty kete? Ketu u pergjigj Jonida Shehu, moderatorja e emisionit: Ma ka thene Arbana Osmani, e kisha te ftuar ne date 31 Dhjetor dhe me tha se nuk do te kete seks kete vit ne Big Brother, shkruan Qiriu.net. Me shaka Alessia tha: Nuk e pushoj dot nga puna... Me tej ajo sqaroi: Ne Big Brother do te kete seks ateher dhe aty ku do te vendose vellai i madh
1 ore
Skandali/ Si rekrutohen vajzat për shërbime seksuale
15 ore
Ja shuma marramendëse që do të fitojë aktori Kivanc Tatlitung përgjatë këtij viti
16 ore
Luana Vjollca zbulon kuptimin e emrit, ja pse prindërit më vendosën këtë emër
16 ore
'Vipat e bllokut' sulmojnë Samanta Karavellën, por shikoni si ka reaguar këngëtarja...!
16 ore
FOTO-VIDEO/ Nuk do e njihni Rudina Magjistarin në këtë video, ja si dukej në vitet '90-të
16 ore
FOTO/ Dikur ishin shoqe të ngushta, por a e dini pse nuk flasin sot Soni Malaj dhe Elvana Gjata?
16 ore
Elton Deda: Kurrë mos i telefono mamasë kur jepet “Fate të Kryqëzuara”!
1 dite
Miqësia e veçantë e Arbana Osmanit me këngëtarin e njohur shqiptar
1 dite
Ajo është shumë e bukur sot, por shikoni si ka qënë vite më parë Eli Fara (FOTO)
1 dite
Shqiptarja e njohur mbaron ushtrimet dhe futet në dush, publikon foto nudo nga palestra
1 dite
Big Basta tregon të vërtetën: Ja pse na arrestuan me Vesën
1 dite
Ardit Gjebrea përlotet: Momenti më i vështirë në jetë, kisha vetëm...