2 dite
Përplaset në studio me ish-vjehrrën që nuk i jep djalin, e vërteta ndryshe e mësueses nga Kuҫova
Një mësuese nga Kuҫova, Eglantina, u bë protagonisja e javës së shkuar në “Ka një mesazh për ty”, ku erdhi për të denoncuar bashkëshortin dhe vjehrrën që i kanë marrë djalin. Historia që bëri për vete të gjithë publikun, në të vërtetë, duket që nuk është thënë e plotë. Ose, të paktën, kështu pretendon vjehrra e saj, e cila, ka kërkuar enkas të jetë sot e pranishme për të sqaruar me detaje t&eum
4 ore
Detaje të reja/ I fejuari i Marina Farës, si e la gruan një ditë pas martesës 300 mijë euroshe
10 ore
Eni Koçi flet për herë të parë për të dashurin
10 ore
“Shokon” motra e Dafinës: Babai ynë ka lënë shumë femra shtatzënë e fëmijë jetimë
11 ore
Mos e humbisni! Dështon ‘Big Brother’, banorët nxjerrin zbuluar produksionin
11 ore
Vajza e Eli Farës nuk quhet Marina, ja si është emri i saj i vërtetë
11 ore
FOTO/ Kjo është bashkëshorkja seksi e Muharrem Ahmetit, shikojeni...!
11 ore
Vis Pupa braktis emisioni ‘M’fal për shprehjen’?! Do të kthehet në Amerikë, ja arsyeja
20 ore
Degjenerohet “Sofia” e Arian Çanit, djali nga Tirana i zbulon mashtrimin dhe ia plas të vërtetën
1 dite
Harrojeni Kim Kardashianin. Ja "nona" e formave seksi
1 dite
Çfarë pune bënte Armela në Amsterdam? Shoku i ngushtë i saj rrëfen të vërtetën
1 dite
Ish bashkëshorti ka një koment mbi përplasjen e dy aktorëve Gulseren dhe Xhihan
1 dite
FOTO/ Era Rusi prezanton anën tjetër, çelësi i suksesit pas asaj që shihni nga ekrani